stogo dangaNorint pakeisti stogo dangą ar naujai uždengti namo stogą, pasiūla yra gana nemaža, tad didelė galimybė rinktis gali susuktu galvą. Norint išsirinkti geriausią ir tinkamiausią variantą, neretai reikalinga papildoma informacija, kuri gali padėti galutinai apsispręs dėl tinkamiausio varianto. Stogo danga gali būti:

  • Dideliai apkrovai: naudojama, kai atstumas tarp atramų yra nuo 1,5 iki 2,5 metro. Tinkama dideliai apkrovai. Gali būti dedama ūkiniams, pramoninės pakirties pastatams. Ilgis yra atvežamas pagal kliento poreikius.

 

  • Itin dideliai apkrovai: yra naudojama ten, kur apkrova gali būti ar yra labai didelė. Ji tvirta ir gali atlaikyti ant jos vaikštanti žmogu, kai tuo tarpu tarp atramu atstumas yra du metrai. Ši stogo danga gali būti naudojama fasadams, tačiau labiau tinkma yra pramoninės paskirties pastatams. Taip pat yra pristatoma tokių išmatavimų, kokių reikia klientui, todėl sutaupoma laiko ją montuojant ir nelieka atliekų.

 

  • Ilgaamžė plieninė: tokiai dangai suteikiama garantija. Kadangi ši danga neturi didelio svorio, todėl yra tinkama montuoti su lengvesne stogo konstrukcija, taip pat ji sudedama greičiau būtent dėl savo lapų lengvumo. Ši danga tinkama tiek renovuojant nama, tiek naujos statybos pastatams. Lapai sandariai suglunda vieni su kitais, todėl yra garantuojama jog stogas bus nepralaidus.
  • Klasikinė: ši danga puikiai tinka įvairaus tipo namams. Tinkama senovinio stiliaus pastatams. Puikiai tinka namams, kuriuose yra mažas nuolydis. Taip pat ieškantiems taupaus varianto, tai geriausias pasirinkimas.

 

  • Trapecinio profiliavimo: vadinama ekonomiška danga todėl, jog lakštų didis yra didesnis, nei kitų parduotuvėse randamų lakštų, todėl yra uždengiamas didesnis stogo plotis.
  • Ekonominė: iš esmės naudojama tuose pastatuose, kur svoris nera pats svarbiasias faktorius renkantis stogo dangą. Tinka karkasiniems pastatams, ir fasadams. ekonomiška tuo, jog ji yra tiekiama pagal specialius Jūms tinkamus užsakymus, vadinasi nelieka nepanaudotos medžiagos arba jos lieka labai mažas kiekis.
  • Pramoninės paskirties: pagrinde naudojama pramoninės paskirties pastatų stogams dengti.

Stogų dangos pasirinkimas gana platus, patenkinti gali bene kiekvieno kliento poreikius. Atvykus tiesiai į teikimo vieta, galima gauti dar išsamesnę informacija ir profesionalią konsultaciją iš pirmų lupų.