teisines paslaugos vuilniujeTeisinės paslaugos Vilniuje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste tikrai nėra viena pigiausių paslaugų. Deja, dažniausiai prisireikus teisininko ar advokato, pasirinkimo kaip ir nėra. Todėl nemažai žmonių, kurie neturi pakankamai galimybių leisti sau itin daug kainuojančius teisininkus, svarsto ir ieško galimybių, leidžiančių pasisamdyti pigesnes paslauga suteikiantį teisininką.

 

Kokių kainų tikėtis?

Tai klausimas, kuris svarbus kiekvienam pirmą kartą susiduriančiam su teisinėmis paslaugomis. Jei iki šiol neteko naudotis advokato ar teisininko paslaugomis, specialisto kainoraštis Jums gali būti staigmena. Žinoma, skirtinguose miestuose ir kontorose kainos gali skirtis, o kartais net labai smarkiai. Dažniausiai kainos priklauso nuo situacijos ir paslaugų poreikio. Tačiau net paprasta konsultacija pas vieną advokatą gali kainuoti 10-20 eurų, pas kitą net pirmos konsultacijos kaina jau sieks 100 litų. Todėl jei Jums tikrai svarbu kaina, naudinga šiek tiek pasidomėti specialistų kainininku.

 

Kur bus pigiausiai?

Į šį klausimą vienareikšmiško atsakymo nėra tačiau faktas, kad pigiau kainuoja tos teisinės paslaugos Vilniuje ar kitame mieste, kurios neatima daug laiko iš specialisto. Nesudėtingi atvejai, kai pakanka klientui tiesiog patarti, paaiškinti situaciją ar parengti nesudėtingą dokumentą, tuomet ir kaina mažesnė. Tuo tarpu jei klientas kreipiasi dėl bylinėjimosi, jo atstovavimo teisme ir bylos analizės, advokato paslaugos nebus pigios.

 

Ar galima tikėtis kažko nemokamai?

Kai sužinome, jog mums bus reikalingos
ar kitame mieste, dažniausiai pradedame skaičiuoti, kiek atlyginimų šiam reikalui reikės atseikėti. Ir iš tiesų, teisinės paslaugos gali kartais kaip reikalas priversti papurtyti kišenes. Tačiau tai dar nereiškia, kad visi teisininkai ir advokatai yra sukčiai ar norintys išplėšti kuo daugiau pinigų. Iš tiesų, net ir mūsų šalyje, kur dažnas nori pasipelnyti iš kito, iš tiesų yra sąžiningų profesionalų, kurie gali padėti ir nemokamai. Jei Jūsų situacija tokia, kad kaip tik šiuo metu itin striuka su pinigais, pasiteiraukite, yra nemažai advokatų, kurie situacijos analizę ar pirmą konsultaciją suteiks nemokamai. O jei situacija tikrai rimta ir advokatas pasitaikė žmogiškas, tikrai realu, kad ir teisme atstovauti Jus sutiks mainais už bulves iš kaimo ar tiesiog nuoširdžią padėką.