www.dizpro.lt Interneto puslapių kūrimas yra gana sudėtingas procesas. Būtina įsigilinti į daugybė aspektų, tačiau pastaraisiais mėnesiai aiškėja naujos tendencijos ir iššūkiai šiame versle. Klientai ir kūrėjai susiduria su dilema. Kas gi yra interneto svetainei svarbiau – gražus ir tvarkingas vaizdas ar rinkodaros sprendimai?

Atsakyti į klausimą nesudėtinga. Jei interneto svetainė yra tik reprezentacinio pobūdžio, pristatanti jūsų prekės ženklą, vaizdas yra be galo svarbus. Jei jūsų interneto puslapis turi tapti virtualiuoju vadybininku, veikiančiu 24/7/365 ir parduodančiu jūsų paslaugas ar prekes efektyviai, tada reiktų daugiau dėmesio skirti rinkodarai. Tai mums paaiškino interneto puslapių kūrėjai iš www.dizpro.lt agentūros.

Dėl gražaus vaizdo yra viskas aišku. Reikia susirasti labai profesionalų dizainerį, kuriam būtų galima perteikti jūsų prekės ženklo privalumus, iššūkius ir aplinką. Jis tikrai padarys gerą vaizdą. Liks tik surašyti šiek tiek informacijos, kontaktinius duomenis ir… laukti.

Su rinkodara bus jau sudėtingiau. Interneto puslapių kūrėjai paprastai neišmano rinkodaros internete subtilybių, todėl būtina stiprius rinkodaros specialistus savo versle, kurie suformuluotų kūrėjams teisingas užduotis. Kokio dydžio turi būti mygtukas „Užsakykite“? Kas geriau – telefono numeris ar el. pašto adresas? Kaip pamatuosite lankytojo konversiją į klientą? Tokius klausimus atsakys tik interneto rinkodaros profesionalai.

Rinkodara yra svarbi ne tik vaizdui, bet ir puslapio struktūrai. Ar pristatinėsite visas paslaugas kartu, ar atskirai? Kaip sutalpinsite ne itin tarpusavyje susijusias paslaugas, kokie bus jų prioritetai? Čia prasideda ilgos valandos diskusijų ir planų. Puslapio struktūra – labai svarbus elementas, kuris turi rūpėti ne tik programuotojams, bet ir rinkodaros specialistams. Beje, nuo struktūros priklauso ir optimizavimas paieškos sistemoms.

Rinkodara apima dar ir turinį. Labai svarbu, kaip parduodate. Galima suintriguoti lankytoją keliais sakiniais ir nukreipti pas vadybininkus. Galima trumpai pristatyti paslaugos esmę keliais paragrafais ir duoti vadybininkų kontaktus. Galima viską išsamiai pristatyti ir sukurti užsakymo internetu mechanizmą su išankstiniu apmokėjimu per elektroninę bankininkystę. Koks jūsų verslo modelis? Nuo to priklauso kiek teksto, iliustracijų, video klipų, prezentacijų ir kito turinio reikės. Aišku, dar svarbu, kaip jis bus išdėstytas puslapyje, koks formatavimas bus panaudotas.

Visa tai reikalauja daug žinių ir reta interneto svetaines kurianti įmonė turi tokių specialistų. Dėl to reiktų skirti šiek tiek laiko ir pasieiškoti…