dviračių parduotuvėKalnų dviračiai yra vieni populiariausių tarp dviračių. Tai tikrai nėra retenybė, kadangi tai yra viena iš universaliausių dviračių rūšių. Tačiau juos reikia rinktis protingai. Jei jūs ketinate įsigyti kalnų dviratį, tai verta žinoti kodėl jūs jį perkate.

Jei jūs ketinate dažniausiai važinėti paprastais lygiais keliais, tai jums puikiai tiks paprastesnis kalnų dviračio modelis, tačiau jei ketinat važinėti ne asfaltų dengtais keliais ir kalnais, tokiu atveju jums jau yra reikalingas rimtesnis kalnų dviračio modelis. Juks kalnų dviračio pagrindinė paskirtis ir yra važiavimas nelygiomis vietovėmis. Jei jūs ketinate važinėti į žygius, važinėti kaime arba nelygiais keliais, tai kalnų dviratis jums bus geriausias pasirinkimas. Toks dviratis jūsų važiavimą padarys patogesniu.

Pagrindinės kalnų dviračio savybės: žemas, tvirtas rėmas, plačios padangos, protektorius turi raštus, tvirti ratai. Jų stabdžių sistema yra labai patikima. Kalnų dviračiai įprastai turi amortizatorių, kuris kelionę padarys kur kas patogesne. Turi daug greičio pavarų (paprastai daugiau, nei 18). Greičio pavaros jums padės išvystyti didesnį greitį. Stilingas kalnų dviratis gali tapti puikiu palydovu keliaujant mieste ir už jo ribų. Toks transportas yra patikimas ir saugus visiems mėgėjams ir profesionalams. Kalnų dviračiai yra patikimi, universalūs ir atsparūs aplinkos poveikiui. Ši transporto priemonė jums leis įveikti, bet kokius atstumus ir žinoma ji yra visiškai ekologiška ir jei norėsite padės jums įgauti puikią fizinę formą kadangi tai yra puikus treniruoklis, kuris jums gali padėti palaikyti sveiką gyvenimo būdą. Vienareikšmiškai kalnų dviračiai teikia tik naudą. O jūs galėsite įveikti net didžiausius kalnus.

Šiandien mūsų dviračių parduotuvė ,,Adviratis“ jums gali pasiūlyti didelį kalnų dviračių asortimentą, kurių skiriasi modeliai, konstrukcijos, tačiau jie visi yra pagaminti pagal visus kokybės standartus. Mūsų parduotuvę galima rasti tiek internetinėje erdvėje, tiek ir Kaune, jei norite kalnų dviračius apžiūrėti ir paliesti gyvai. Jums į pagalbą visada yra pasiruošę ateiti mūsų parduotuvės konsultantai. Važiuokime!