mikrobangių taisymas Vilniuje Yra daugybė buitinės technikos prietaisų šiuolaikinėje virtuvėje kiekvienos šeimos namuose. Visgi, mikrobangų krosnelės yra vienas ryškiausių įrenginių, kadangi tai neatsiejama šiuolaikinio greito gyvenimo dalis. Mikrobangės padeda mums greitai pasišildyti maistą ir suteikia komfortą. Ne tik sutaupomas laikas, bet ir suteikiama galimybė patogiai pasišildyti maistą tiems žmonėms, kurie negamina maisto ir nemoka naudotis virykle. Kitaip tariant – tai patogus ir paprastas naudoti įrenginys, kuris praverčia kiekvienam. Visgi, norint nusipirkti naują mikrobangų krosnelę, gali kilti daug klausimų – kodėl skiriasi jų kaina, kokio dydžio mikrobangę reikia pirkti, kuo skiriasi jų valdymas? Mes padėsime jums, atsakydami į šiuos klausimus.

Skirtingi mikrobangių tipai

Mikrobangų krosnelės gali būti tiek pastatomos, tiek įmontuojamos į baldus. Pakalbinome vienos žinomos elektroninės parduotuvės atstovą, kuris mus patikino, kad dabar žmonės renkasi įmontuojamas mikrobangų krosneles. Taip yra todėl, kad šios užima gerokai mažiau vietos ir dažnai atrodo žymiai estetiškiau. Paklausus, kurio tipo įrenginiams mikrobangių taisymas Vilniuje yra reikalingas dažniau, specialistas teigė, kad gali sugesti tiek stacionari, tiek įmontuota mikrobangų krosnelė. Ko gero, taisyti patogiau būtų stacionarią, kadangi ją galima kilnoti, o štai įmontuota mikrobangė reikalauja taisymo vietoje, nebent ją visą reikėtų išmontuoti ar net išardyti.

Kalbant apie funkcionalumą ir kainą, geresnis kainos ir kokybės santykis yra stacionarių mikrobangų krosnelių pusėje – dažnai už tuos pačius tris šimtus eurų, kuriuos išleisite įmontuojamai mikrobangei, galėtumėte nusipirkti kur kas funkcionalesnę stacionarią mikrobangų krosnelę. Tačiau, ji turi kelis didelius minusus – gali užimti daug vietos, skleisti nemalonų garsą ir neatrodyti taip gražiai. Ko gero todėl ji ir nusileidžia įmontuojamoms mikrobangėms pagal pardavimų skaičių.

Kuo skiriasi valdymas?

Verta pasakyti, kad valdymas šiais laikais gali būti dviejų skirtingų tipų. Iš pradžių pakalbėsime apie vis dar populiarų, tačiau jau ganėtinai pasenusį tipą – mechaninio valdymo mikrobangų krosneles. Tai tokie įrenginiai, kurie turi du mygtukus – vienas skirtas nustatyti laikui, o štai kitas – numatomai šildymo galiai. Įdomiausia tai, kad mikrobangių taisymas Vilniuje tokiems įrenginiams nėra reikalingas dažnai, kadangi valdymo sistema nesudėtinga – vos du mygtukai. Kuo mažiau funkcijų, tuo mažiau remonto.