Traktoriu pervezimasTraktorius yra žemės ūkio technikos priemonė, kuri padeda atlikti daugelį žemės ūkio darbų, pavyzdžiui, žemės apdirbimą. Šiomis dienomis traktoriai yra labai pažengę, lyginant su tuo kaip jie atrodė dar 19 amžiuje. Šiuolaikiniai traktoriai gali būti naudojami įvairioms paskirtims: ne tik žemės arimui, sodinimui, bet ir prižiūrėti vejai. Nesvarbu ar turite didelį ūkį ar mažytę sodybą – traktorius neabejotinai padės Jums prižiūrėti aplinką.

 

Jei jau įsigijote traktorių, tikriausiai galvojate, kokiu būdu būtų geriausia jį parsivežti į namus. Žemės ūkio technikos pervežimas yra neįmanomas nei su lengvaisiais automobiliais nei su mikroautobusais. Tam reikia specialios įrangos. Tas pats pasakytina ir jei Jums yra reikalingas traktorių pervežimas. Pasidomėkite, kokios bendrovės užsiima tokiais stambiais pervežimais ir kai tik turėsite traktorių savo kieme, pasidomėkite daugiau apie jį:

Rinkitės traktorių pagal individualius savo poreikius. Jei jūsų ūkis yra didelis, rinkitės kompaktišką traktorių, kuris galės ir kasti ir rauti ir arti. Tokių traktorių galingumas svyruoja tarp 15 ir 40 arklio galių. Jei reikia mechanizuoti sudėtingesnius ūkio darbus, Jums prireiks universalaus traktoriaus, kurio galingumas būtų 45-110 arklio galių. Šie traktoriai yra varomi dyzelinu. Taip pat Jūs visada turite galimybę nusipirkti įvairių ūkio padargų, kurie gali montuotis prie Jūsų traktoriaus.

 

Pagrindiniai kiekvieno traktoriaus privalumai:

  1. Universalumas. Dauguma šiuolaikinių traktorių yra pagaminti taip, kad gebėtų atlikti kuo daugiau ūkio užduočių.
  2. Galia ir ilgaamžiškumas. Traktoriai sukurti taip, kad galėtų normaliai važiuoti nelygiu žemės paviršiumi ir traukti labai sunkius krovinius. Speciali technika užtikrina ilgą jų tarnavimo laiką.
  3. Nesunkus naudojimasis. Žinoma, Jums gali pasirodyti, kad naudoti traktorių su mechanine pavarų dėže yra šiek tiek sudėtinga, tačiau hidraulinė ir hidrostatinė transmisija tikrai labai palengvina Jūsų valdymą. Pavarų dėžė leižia sklandžiai jungti pavaras. Šiuolaikiniai traktoriai yra gerai valdomi dar irtodėl, kad turi vairo stiprintuvus.