kordicepsasKordicepsas yra vienas rečiausių ir vertingiausių Kinijos augalų. Tai gydymas žolelių pagrindu, kuris yra efektyvesnis nei medicininiais vaistais. Tradicinėje kinų medicinoje kordicepsas jau yra naudojamas ištisus šimtmečius. Pagrindiniai šio preparato privalumai yra apsaugoti kepenis, padėti išvengti įvairiausių ligų, užkirsti kelią augliams ir net padidinti seksualinį libido.

Kordicepsą gamina įmonė fohow. O tiekėjų ir platintojų yra gana nemažai, todėl reikėtų nepasimesti ir pasirinkti tinkamą ir sertifikatus turinčią bendrovę, tam, kad gautumėte realų produktą. Į kordicepso sudėti įeina daug vitaminų, įskaitant E, K ir B kompleksą. Sudėtyje taip pat įeina visos amino rūgštys, riebalų rūgštys, angliavandeniai ir nukleozidai, kurie yra reikalingi DNR gamybai.

Pekino universitete atlikti medicinos tyrimai įrodė, kad 64 % vyrų ir 90 % moterų pastebėjo, kad padidėjo jų libido. Geriant skystajį toniko pavidalą yra stabdomas žmogaus senėjimo procesas, gerinama imuninė sistema ir bendras organizmo organų funkcionavimas.. kitas atliktas tyrimas atskleidė, kad pacientai, kurie per dieną gėrė 3 miligramus kordicepso, patyrė mažiau dusulio, astmos priepuolių ir žymiai sumažino savo nuovargį.

Taip pat yra įrodyta, kad kordicepsas pagerina kraujo apytaką, sustiprina širdies ir kraujagyslių veiklą, sureguliuoja kraujospūdį, pagerina miego kokybę, mažina cukraus kiekį kraujyje, gerina protinį budrumą ir padeda kovoti su nevaisingumu. Esant vėžiniams susirgimams – mažina vėžinių ląstelių dalijimąsį ir augimą. Taip pat kordicepsas turi antiuždegiminių savybių.

Šis nuostabus grybas taip pat padeda ir sergantiems kepenų ir inkstų ligomis, nes pagerina jų funkcijas. Taip pat sumažina kvėpavimo ligų sukeltus simptomus (astmos, bronchito). Tyrimai parodė, kad kordicepsas sumažina trigliceridų kiekį ir padidina gerojo cholesterolio kiekį kraujyje.

Dar vieno tyrimo metu nustatyta, kad senyvi pacientai, kurie kasdien naudojo kordicepsą, pajuto, kad nėra taip stipriai jaučiamas šaltis, kaip seniau. Be to kordicepso sudėtyje yra tokių preparatų, kurie padeda kovoti su peršalimo ligomis ir įvairiomis infekcijomis.