įrankiai internetuJei ruošiatės ką nors meistrauti, tam neabejotinai prireiks atitinkamų priemonių. Net jei jau turite medžiagų ir tvirtinimo detalių, neapsieisite be tokių elementarių daiktų kaip plaktukas ar tokių modernių kaip akumuliatorinis gręžtuvas. Hm, teks nemenkai atverti piniginę… Tačiau geriau pasidomėjus išaiškėja, jog pigiau nei tradicinėse parduotuvėse yra siūlomi įrankiai internetu, sulaukiantys vis daugiau pirkėjų dėmesio.

Jei lygintume įprastas ir elektronines parduotuves, paaiškėtų skirtingi jų išlaikymo kaštai. Tai viena iš priežasčių, kodėl įrankiai internetu savo kaina nurungia archajiškesnį prekybos būdą. Ir tikrai nemeluojame sakydami, kad kaina pirkėjams svarbi. Tai tiesiog akivaizdu. Užtat daugybės klausimų sulaukia pats pirkimas. Žmonės domisi, kaip virtualioje erdvėje išsirinkti prekes, kaip už jas sumokėti ir kaip tos prekės atkeliauja į namus (juk ne pro kaminą?..). Vienas iš svarbių aspektų – produktų atfiltravimas. Pavyzdžiui, kai virtualiose lentynose sudėti skirtingomis kainomis pasižymintys akumuliatoriniai įrankiai, imama gilintis į jų technines specifikacijas. O tuomet parametrai susiejami su poreikiais. Vienokius įrankius renkasi mėgėjai, kitokius į krepšelį deda profesionalai.

Vaizduojant kokią nors statistiką mėgstama pasitelkti įvairiausias rodykles, kreives. Elektroninių parduotuvių populiarumas neabejotinai būtų iliustruojamas viršun šaunančia rodykle. Tiek Lietuvos, tiek viso pasaulio tendencijas galima pavadinti visuotine internetizacija, kas reiškia milžinišką interneto populiarumą. Vieni jį pasitelkia tik pramogoms, o štai kiti supranta, kad čia galima ir sutaupyti. Ne išimtis ir meistrai ar tiesiog savo namus norintys remontuoti asmenys. Virtualioje erdvėje dairomasi, kiek kokie benzininiai ar akumuliatoriniai įrankiai kainuoja, kokios nuolaidos jiems taikomos ir t.t. Interesantai, atradę atitinkamus įrankius, domisi atsiskaitymo būdais. Yra parduotuvių, kur viską reikia atlikti įprastu bankiniu pavedimu, tačiau didžioji dalis siūlo modernų automatinį atsiskaitymą, kai pirkėjui pačiam nereikia įrašyti sąskaitos numerio bei sumos.

Pristatymo būdai nevienodi. Vienas populiariausių – kurjerių tarnyba. Reikia pabrėžti, kad atsuktuvo ir krūmapjovės dydis skiriasi, todėl nevienodoms prekėms gali būti taikomas skirtingas pristatymo mokestis. Tačiau vis tiek įrankiai internetu kainos požiūriu vertinami kaip patrauklus variantas. Tad ir pirkėjų dėmesiu nesiskundžiama.