fasadu siltinimasPastatai, kuriuose mes gyvename arba dirbame, mums turi užtikrinti patogias ir saugias sąlygas. Kai šiltiname namus tikimės, kad bus užtikrinta stabilesnė temperatūra ir drėgmė ir žinoma sumažės triukšmo lygis.

Apie tai kokiu būdu geriau bus atliekamas fasadų šiltinimas susimąsto daugelis žmonių. Ir taip yra, kadangi mūsų namai šiais laikais praranda labai daug šilumos, o tai reiškia, kad išauga išlaidos šildymui ir jos išleidžiamos tuščiai.

Verta pasakyti, kad fasadų šiltinimas ir oro tarpų šiltinimas, tai yra ne tik maloni vėsa vasarą, tačiau ir apsauga nuo šilumos praradimo vasaros metu. Taip pat šiltinimas apsaugo sienas nuo išorinio aplinkos poveikio, tai yra lietaus, temperatūrų pokyčio, sniego ir vėjo.

Kai yra atliekamas oro tarpų šiltinimas yra naudojamos termoputos. Jų privalumas tas, kad jos yra patvarios ir ilgaamžiškos. Todėl jūs galėsite dėl nieko nesijaudinti tikrai dar ne vieną dešimtmetį.

Šiltinimo privalumai:

  • Jūs galėsite gyventi šiltesniuose namuose, nes per sienas yra išleidžiama daugiausia šilumos;
  • Gausite mažesnes sąskaitas už šildymą, todėl galėsite sutaupyti pinigus, o tai kiekvienam yra džiaugsmas;
  • Yra užkertamas kelias drėgmei ir pelėsių susidarymui, kadangi bus suteikiama tolygesnė temperatūra namams;
  • Pagerės garso izoliacija, todėl jūs savo namuose galėsite džiaugtis ramybe;
  • Padėsite aplinkos išsaugojimui, kadangi į aplinką bus išmetama mažiau kenksmingų dujų.

Mūsų įmonė teikia šiltinimo paslaugas už protingas kainas. Jums tereikia nuspręsti kaip norite, kad būtų atliktas jūsų šiltinimas. Kokybiškai, kad jūs galėsite dar ilgai džiaugtis atliktu darbu ar atvirkščiai ? Mes jums garantuojame atliktų šiltinimo darbų kokybę. Pasirinkite mus ir jūs galėsite gyventi jaukesniuose ir efektyvesniuose namuose.