roletai kauneSvarbiausias dalykas, kuri turime išsirinkti prieš pirkdami žaliuzes, tai jų stilius ir audinys. Šiais laikais šių dalykų pasirinkimas yra labai platus, todėl išsirinkti gali būti nelengva. Roletai Kaune, ar kitame Jūsų gyvenamajame mieste yra gana nesunkiai randamos, jei pasitelksite tinkamus raktinius žodžius interneto paieškoje. Beliks tik nuspręsti, kuri įmonė idealiausiai atitinka Jūsų lūkesčius.

Patys populiariausi žaliuzių pasirinkimai yra:

  1. Paprastos žaliuzės, pagamintos iš metalo, medienos arba PVC (plastiko);
  2. Vertikalios žaliuzės. Jų skersiniai yra einantys vertikaliai. Ši žaliuzių rūšis yra labai praktiška ir labai dažnai naudojama biuruose;
  3. Romanetės. Jos yra pagamintos iš minkšto audinio, kuris susilanksto į klostes ir visiškai blokuoja iš lauko į namus patenkančią šviesą;
  4. Roletai – populiarus, ekonomiškas ir lengvai bei patogiai valdomas langų dekoro būdas.
  5. Specialios žaliuzės, kurios efektyviai blokuoja iki 95 procentų ultravioletinių spindulių. Tokiu būdu nuo saulės yra apsaugomi ne tik Jūs patys, bet ir namų baldai ir grindys, nuo saulės sukeliamo išblukimo.

 

Daugelis tiekėjų gali atsiųsti Jums žaliuzių pavyzdžių, o taip pat Jūs galite ir patys atvykti pasižiūrėti bei išsirinkti Jums geriausią žaliuzių rūšį.

 

Į ką dar atsižvelgti?                 

Apskaičiuokite kokio dydžio žaliuzių Jums reikės. Jei langai yra dideli, automatiškai reikės ir daugiau žaliuzių medžiagos. Kruopščiai išmatuokite langų dydį ir matmenys pasirašykite milimetrų tikslumu.

Kaina, kurią reikės mokėti, priklauso nuo daug ko: reikiamo dydžio, pasirinkto žaliuzių tipo bei medžiagos. Pavyzdžiui, mediena kainuos brangiau nei plastikas. Todėl kaina yra labai individualus dalykas ir kiekvienam žmogui ji gali labai skirtis, priklausomai nuo jo poreikių. Kaina bus didesnė ir tuo atveju, jei norėsite papildomų funkcijų, pavyzdžiui, papildomų karščiui atsparių dangų. Verta paminėti, kad automatizuotos žaliuzės, kurias galima valdyti pulteliu, yra brangesnės už paprastas, rankinio valdymo.

Jei patiems apsispręsti vis dėlto yra per sunku, atminkite, kad visada galite pasikonsultuoti su patyrusiais profesionalais. Sprendimas visada yra, tereikia kalbėtis ir peržiūrėti daugybę žaliuzių pavyzdžių.