nauji butai vilniujeBene kiekvienas žmogus svajoja apie nuosavus namus. Nenuostabu, juk tai galimybė jaustis saugiam, laimingam ir pilnaverčiui. Jei ir jūs pagaliau nusprendėte, kad namų siekimas nebeturi būti tik fantazija, jog privalu tai paversti realybe – laikas pradėti ieškoti trokštamo buto. Nauji butai Vilniuje auga lyg grybai po lietaus. Akivaizdu – pasiūla egzistuoja. Asmuo, kuris ieško kur gyventi turėtų išsikelti tikslius kriterijus, kuriais remiantis ieškos gyvenamosios vietos: kiek kambarių, kokia kvadratūra, kelintas aukštas ir panašiai… Tačiau svarbūs ne tik vidiniai ieškotojo polinkiai. Ieškant buto atkreipkite dėmesį ir į tai:

Kokio dydžio komunalines sąskaitas tenka mokėti kiekviena mėnesį. Dažniausiai jų suma skiriasi priklausomai nuo to, kuriame rajone gyvenate. Kuo arčiau centro – tuo sąskaitos būna didesnės. Įprastai jos siekia kiekvieną mėnesį iki 15 eurų. Suma neatrodo didelė, tačiau nesunku pasiskaičiuoti, kiek permokėsite per metus. Pagalvokite, ar tikrai norite mokėti tiek daug, iš pirmo žvilgsnio, už nieką. Nauji butai Vilniuje dažniausiai tokias sąskaitas įkainoja kur kas mažiau nei kad senos statybos butukai.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į šildymo sąskaitas. Tai bene vienas iš pagrindinių veiksnių, kuris lemia konkretų buto pasirinkimą. Nauji butai Vilniuje turi išskiriama savybę – jų sąskaitos už šildymą kur kas mažesnės. Nenuostabu, juk apšiltinimui naudojamos kokybiškos medžiagos, kurios padeda šilumai neišsklisti iš namų.

Nauji butai Vilniuje laimi ir dėl kaimynų. Gali pasirodyti, jog jų pasirinkimas nebus labai svarbus, tačiau patikėkite, tai labai aktualu. Pirkdami butą daugiau ar mažiau įsivaizduojame, kad jame praleisime visą savo gyvenimą. Jei nuolat už sienos girdėsis pykčiai, jei kaimynai bus netvarkingi, net jei jie nemokės mokesčių – tai gali atsiliepti ir jums. Būtent todėl dažnai nauji butai taip mėgstami. Retai juose gyvena studentai ir švęsti mėgstantys žmonės. Būtent tai santūrių šeimų dažnas pasirinkimas. Apie kokius kaimynus svajojate jūs?

Rasti tinkamiausią vietą gyventi, net jei jūsų finansai ir neriboja, gali būti kur kas sunkiau, nei kada tikėjotės. Tam reikia paskirti gana daug laiko ir nervų. Tačiau rezultatas galiausiai verčia nuoširdžiai šypsotis.