naujos statybos butai Šiuo metu pastebimas nekilnojamo turto bumas. Statomi nauji biurų kompleksai, nauji daugiabučiai, taip pat daug naujo nekilnojamojo turto įsigyja žmonės. Kiekvienas nekilnojamojo turto  agentūroje dirbantis  darbuotojas  gali patvirtinti, kad šiais laikais populiarėja būtent naujos statybos butai ir potecialiūs pirkėjai dairosi būtent į naują būstą.  Daugelis mano, kad padidėjo žmonių pajamos, tačiau  tik tie, kurie neseniai pirko būstą supranta, kad nauji butai Kaune yra geresnis  pasirinkimas, už senos statybos butus,  nors ir tenka  sumokėti  šiek tiek daugiau pinigų, pasiimti paskolą, tačiau galutinis  rezultatas daug labiau džiugina pirkėją.

Kodėl  naujos statybos butai? Visų pirma, tai yra  visiškai naujas  butas, kuriame dar niekas negyveno ir Jūs pirmieji galėsite kurti šio būsto istoriją. O kam gi nebūtų malonu įsigyti  visiškai naują  butą, kuris dar dvelkia naujumu ir  dažų  kvapu. Kai vis daugiau žmonių pasirenka naujus butus, tai tikrai nestebina, juk nauji butai, tai kaip šviežias oro gūsis Jūsų gyvenime.  Naujame būste galės būti realizuotos jūsų drąsios  idėjos ir fantazijos, visi interjero sprendimai apie, kuriuos jau seniai svajojote. Kartu su galimybės, kurias  jums  suteiks naujas  butas, jūs taip pat gausite ne vieną  privalumą, pavyzdžiui:  nauji butai buvo pastatyti naudojant naujausias technologijas kartu bendradarbiaujant su Kauno technologijos universiteto mokslininkais, buvo naudojamos  kokybiškas ir šiuolaikiškos statybinės  medžiagas., diegiama protingo namo sistema. Be to, visus darbus  atliko  tik kvalifikuoti specialistai.  Tai kaip garantija buto savininkui, kad  statybos  darbai  buvo  atlikti kokybiškai, o tai reiškia, kad jums nereikės nieko perdaryti iš naujo ir nereikės investuoti jokių papildomų išlaidų.

Be to,  šeimos kurios  nori įsigyti  naujus   butus gali  gauti palankias  paskolos  sąlygas, o tai suteiks  galimybę įsigyti  butą naudingomis sąlygomis ir per labai  trumpą laiką.  Tokiu  būdu nepriklausomai nuo to kiek pajamų  gauna Jūsų šeima,  Jūs galite kreiptis dėl paskolos gavimo naujam būstui.  Net ir dabar  dar pakankamai dažnai yra ginčijamasi, kokius  butus  geriau įsigyti  tuos kurie  parduodami  antrinėje  rinkoje ar  geresnis pasirinkimas  bus  nauji  butai. Žinoma,  savo privalumus  ir trūkumus  turi kiekvienas iš šių variantų. Kai yra perkami  naujos statybos butai,  atitinkamai   viskas  bus atliekama  sąžiningai ir  jūs nesusidursite  su sunkumais tvarkant dokumentus.  Taip dažnai nutinka  su butais, kurie  buvo perkami  ir parduodami ne vieną  kartą.  Seno buto pirkimas  pareikalaus iš jūsų kruopščiai išstudijuoti  galimus buto trūkumus, kad jūs  išvengtumėte galimų problemų ir rizikos.  Tačiau  net jei  su  antrinėje  rinkoje  perkamu  butu  viskas buvo gerai, tačiau  gali atsirasti ir kitos problemos. Nauji  butai turi  labai didelius  privalumus  prieš antrinėje  rinkoje  parduodamus  butus.  Kai jūs  įsigysite naują butą  jūs galėsite būti  tikri, kad  viskas   bus daroma  švariai, kadangi jūs  būsite pirmasis buto savininkas.

Taip pat reikėtų pasakyti, kad  nauji butai jums  padės  sutaupyti  laiko, kurį jūs sugaištumėte  analizuodami  buto istoriją.  Nauji  butai iš jūsų nereikalaus  daug pinigų, kurie bus panaudojami remontui, kadangi būstai parduodami su daline apdaila. Jums  tik reikės dekoruoti sienas, pavyzdžiui jas nudažyti mėgstama spalva, tapetuoti arba pasirinkti kokį nors kitą Jums priimtiną variantą. Tačiau jums  nereikės  rūpintis  tokiais darbais, kaip inžinerinių komunikacijų keitimas, kadangi tai jau bus atliktą Jūsų naujame bute.  Naujos statybos butai turi ne vieną privalumą, tai yra  nauja statybos koncepcija,  naujas išplanavimas ir  nauja infrastruktūra,  naudojami geri, bei  erdvūs statybos  sprendimai.  Butai yra  tvarkingame ir gražiame rajone, todėl  jūs  galėsite  gyventi  ten  kur jums tikrai patiks, o pro langus atsivers stulbinantis panoraminis vaizdas.