fohowKordicepsas sudėtyje turi daugybę mikro ir makroelementų, nepakeičiamųjų aminorūgščių, fermentų, vitaminų, riebiųjų rūgščių ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų. Kordicepsas suteikia energijos, padidina ištvermę, padeda atsigauti po ligų, stiprina imunitetą. Kordicepsas yra natūralus antibiotikas, slopina pneumokokų, stafilokokų, streptokokų bei daugelio kitų mikrobų dauginimąsi. Šis grybas veikia ir įvairius virusus, tarp jų adenovirusus, gripo, hepatito, herpio, atipinės pneumonijos virusus. Jis veikia pirmuonis – chlamidijas, ureaplazmą, trichomonas, kirmėles ir grybelius. Kordicepsas suteikia mūsų organizmui atsparumo bet kokiai infekcijai. Pastebėta, kad kordicepsas veiksmingas sergant kraujagyslių ligomis. Jis reguliuoja kraujagyslių praeinamumą, jų sienelės tampa elastingesnės, sumažėja jų užsikimšimo pavojus. Kordicepsas atnaujina kepenų ląsteles, normalizuoja odos, nosiaryklės bei kvėpavimo takų mikroflorą. Kordicepso preparatai normalizuoja inkstų funkciją, reguliuoja medžiagų, ypač lipidų, apykaitą.Nustatyta, kad biologinis kordicepso veiksmingumas susietas su unikaliu jame esančių polisacharidų kompleksu.

 Fohow Oral Liquid pagamintas pagal naują užpatentuotą receptą, kuriame subalansuoti kordicepsas, blizgančioji ganoderma (linčži), aromatinis grybas (lentinus edodes) ir kiti komponentai. Fohow produkcijos gamybai panaudoti šiuolaikiniai pažangūs metodai, todėl, lyginant su tradiciniais ekstrahavimo metodais, šioje produkcijoje maksimaliai išsaugomi veiklieji komponentai ir aktyvatoriai, pašalinami neaktyvūs komponentai ir daugybė priemaišų. Pagerėjo Fohow kordicepso ekstrakto pasisavinimas organizme, išgauta geresnė apsauga ir efektyvumas.

Kordicepsas yra ir sudėtinė moterims skirtų priemonių dalis, tai vienas iš kovos būdų su raukšlėmis. Preparatai su kordicepsu savo poveikiu prilyginamos plastinėms operacijos. Preparatai padeda įveikti net ir įsisenėjusias raukšles. Fohow mokslinių tyrimų instituto specialistai ne vienerius metus tyrė, derino ir kūrė grožio priemones su kordicepsu ir dabar gali didžiuotis įgyvendinę kiekvienos moters svajonę – greitas odos atjauninimas ir ilgalaikis efektas. Kordicepsas ne tik odą padaro švelnia ir elastinga, tačiau taip pat ir padeda įveikti pigmentines dėmes, gydo randus. Fohow sveikatinantys energetiniai ekranuojantys apatiniai, skirti organizmui apsaugoti ir figūrai koreguoti – tai pažangiausių mokslinių technologijų produktas, kurį gaminant apjungtos dvi metodikos: natūralios energetinės fizioterapijos ir tradicinės kinų medicinos teorijos apie biologinius taškus ir energetinius kanalus. Fohow pagalvė – tai visiškai saugus, šiuolaikinis būdas pagerinti savo miego kokybę be savo kasdieninio gyvenimo būdo pakeitimo!Fohow paketai išskiria anijonus, stimuliuoja mikrocirkuliaciją, palaiko natūralia mikroflorą ir daug kitų teigiamų savybių.