Pasiturinčiai gyvenantys asmenys, kurie turi nuosavus namus, nori tokių drabužinių, kokias rodo per filmus, kokios yra viešbučiuose, kad drabužinė būtų kone parduotuvės dydžio. Juk jiems tai yra įgyvendinamas siekis, net drabuziu kabykladizainerius gali samdytis. O kas yra reikalinga didelėse drabužinėse, kuriose ketinama laikyti daug brangių dailių drabužių, avalynės, papuošalų? Pirmų pirmiausia tai reikalingos erdvios drabužių kabyklos, pakabos, kad drabužiai galėtų būti sukabinti taip, jog nebūtų susigrūdę. Juk reikia, kad būtų įmanoma patogiai ir greitai nusikabinti tą drabužį, kurio užsinorite tai dienai. Be to, norima, kad drabužiai būtų nesusilamdę, nereikėtų lygtinti, tai šiuo klausimu taip pat naudingesnės drabužių kabyklos, o ne lentynos, į kurias dedami sulankstyti rūbai. Kadangi kalbame apie didelę drabužinę, logiškiau būtų įsivaizduoti, kad ta drabužinė yra moters.

Ore sklando pasakymas, kad pasiturinti moteris, kuri gali sau leisti viską, ko nori, antrą karto to paties drabužio nevilkės. Tik realybėje šiuo pasakymu vadovaujasi ne visos turtingos ponios. Svarbiausia taisyklė damai yra ta, kad ji nevilkėtų tų pačių drabužių dvi diena iš eilės viešumoje ar darbe, nes tada aplinkiniai manys, kad ji nenakvojo namie… O tai gali sugriauti tvarkingos ledi reputaciją. Kita taisyklė norint atrodyti gražiai ir padoriai yra ta, kad nuo drabužių kabyklos negalima griebti pirmų pasitaikiusių palaidinių ir užsimerkus joms parinkti sijono ar kelnių (šiuolaikiškos ir stiprios asmenybės moterys leidžia sau vilkėti ir kelnes, bet tuo pačiu išlaikant moteriškumą). Drabužių derinimas yra be galo svarbus moters savivertei. Tik gerai atrodydama moteris jausis gerai. Taip jau veikia moters psichologija. Tarkime, moteriai nubėga pėdkelnių akis ir ji to nepastebi. Eina mieste lyg niekur nieko, niekas jai nieko nesako, nes net nepastebi to ant kūno spalvos pėdkelinių. Bet tegu tik pati moteris tai užmatys kokios parduotuvės vitrinos atspindye ar vedrodyje. Viskas! Ji praras pasitikėjimą savimi, gal net gėdą pajaus, o prarastas pasitikėjimas net eisenoje bus matyti. Jai atrodys, kad visi tik ir žiūri į jos pėdkelnes, nors taip ir nėra. Kad į tokią nepatogią situacija nepapulti, dažniausiai moterys iš drabužinės pasiima atsarginę pėdkelnių porą.

Taigi, erdvios drabužių kabyklos yra kiekvienos moters svajonė. Užėjus į didelę drabužinę namuose jos gali jausti taip, tarsi užėjusios į drabužių parduotuvę, pasirenka gražų rūbą, apsirengia ir net mokėti nereikia, nes jis jau jos, juk tai jos asmeninių drabužių drabužinė jos nuosavame name. Daug moterų bet ką už tai atiduotų, tiesa, šiek tiek paviršutiniškų moterų, kadangi vertybes turinčiai moteriai jos išvaizda ir apranga, apsiovimas prabangiais batais tikrai nėra prioritetų viršuję. Ir vis dėlto, moteriai drabužių kabyklos reikalingos, nes dailioji lytis juk turi kažkur sukabinti savo dailius drabužėlius.

Beje, drabužių kabyklos naudojamos ne tik miegamajame, kur kabiname savo drabužius. Toks baldas kaip drabužių kabyklos reikalingos ir koridoriuje, nes reikia pasikabinti paltą, striukę ar kailinius, o gal net ir skėtį, jei pasitaiko lietinga diena. Drabužių kabyklos koridoriuje taip pat turi būti ervios, kad tilptų ne tik šeimos narių striukės, bet ir atėjusių svečių, kuriais reikia pasirūpinti. Prie drabužių kabyklos paprastai ir batų dėžė netoliese karaliauja, nes tai taip pat koridoriuje reikalingas atributas norint tvarkos namuose. Iš jos ištraukiamos ir atliekamos šlepečių poros svečiams, kad jiems nereikėtų šalti kojų ar teptis šviesių kojinių. Svečiams visada norime suteikti tokį komfortą, kokį turime susikūrę ir sau.

Daugiau informacijos: www.prekybine-iranga.lt