Ekovata kainaEkovata, tai yra ekologiškai švari ir pasižyminti žema kaina šiltinimo medžiaga kuri yra naudojama įvairių pastatų šiltinimui. Ekovata yra tinkama tiek statant naujus pastatus, tiek ir juos rekonstruojant. Pagrindinė žaliava iš kurios yra gaminama ekovata, tai yra celiuliozės pluoštas.

Juk visiems yra svarbu, kad namo šiltinimas būtu atliktas naudojant ekologiškai švarias medžiagas. Taip pat naudojant ekovatą yra užkertamas kelias pelėsių, grybelių, graužikų ir įvairių vabzdžių atsiradimas. O jūs patys galėsite gyventi patogiame, jaukiame ir saugiame name. Vienas iš didžiausių privalumų naudojant ekovatą yra jos šilumą izoliuojančios savybės, kadangi patalpas šiltinant su ekovata yra užpildomi visi tarpai, kurie praleidžia šaltį. Taip pat vienas iš privalumų, tai yra ekovata kaina, kuri yra labai lanksti ir viena mažiausia rinkoje.

Ekovata ura puiki alternatyva tokioms medžiagoms kaip mineralinė vata, stiklo vata, tačiau skirtingai nuo šių medžiagų ekovata yra ekologiškai švari medžiaga.

Ekovatos savybės:

  • Atsparumas drėgmei. Ekovata gali atiduoti natūralią drėgmę, kuri yra ore ir tuo pačiu nepraranda savo izoliacinių savybių;
  • Atsparumas ugniai. Kadangi ekovata savo sudėtyje turi antipireno. Ji puikiai į save sugeria drėgmę ir neleidžia plisti ugniai, palaipsniui ją gesina. Ekovata savo sudėtyje neturi kenksmingų medžiagų ir neišskiria jų degimo metu;
  • Garso izoliacija. Ekovata pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis, todėl puikiai sumažina triukšmą. Naudojant ekovatą jūs galite kokybiškai izoliuoto savo kambarį, kabinetą, vonios kambarį arba miegamąjį. Kai jums yra būtina pagerinti garso izoliaciją patalpoje, ekovata yra nepakeičiama.

Ekovata kaina tikrai bus patraukli kiekvienam, kuris nori kokybiškai apšiltinti savo namus. Jau turėjote pastebėti, kad ekovata turi daugybę privalumų, todėl jūs neturėtumėte abejoti ką reikia pasirinkti.