naturali kosmetikaDabar, kai visos parduotuvės yra pripildytos sintetinėmis kosmetikos priemonėmis. Labai svarbu yra pasirūpinti savimi ir kitais žmonėmis, todėl reikia teikti pirmenybę ekologiškai kosmetikai. Tokia natūrali kosmetika į jūsų gyvenimą gali įnešti daugiau sveikatos ir harmonijos. Natūrali kosmetika savo sudėtyje turi tokius ingridientus, kurie tarnauja kaip sveikatos, jaunystės ir grožio šaltinis.

Kuo natūrali kosmetika skiriasi nuo įprastos kosmetikos:

  • Skiriasi produkcijos spalva. Ekologiška kosmetika savo sudėtyje neturi dažiklių, todėl tokios kosmetikos spalva yra šviesi arba permatoma, priklausomai nuo to kokie aliejai ir ekstraktai yra kosmetikos sudėtyje;
  • Kvapas. Natūralioje kosmetikoje nėra sintetinių kvapo stipriklių, todėl kvapas nebus toks stiprus ir aromatingas. Kai atidarysite kosmetikos buteliuką jūs pajusite malonų žolelių, gėlių arba vaisių aromatą;
  • Kadangi natūralioje kosmetikoje nėra įvairių tirštiklių, todėl yra normalu, kad tokia kosmetika gali būti nevienalytės konsistencijos.

Juk kiekviena iš mūsų supranta, kad vaikantis grožio svarbu nepakenkti savo sveikatai ir organizmui. O chemija mums žinoma nieko gero nesuteikia. Todėl moterys dažniausiai renkasi ekologišką kosmetiką, tai yra unikalūs junginiai iš augalų, mineralų ir kitų ingridientų. Įmonė ,,Biosala“ jums siūlo tik ekologišką ir natūralią kosmetiką, kuri yra skirta sveikam gyvenimo būdui ir siūlome tik saugius ir ekologiškai švarius kosmetikos produktus.

Mes jums siūlome:

  • Tik kokybiškus produktus, kadangi visada atidžiai vertiname sudėtį;
  • Garantuojame jums, kad mūsų kosmetika sudėtyje neturi konservantų;
  • Jums siūlome tik sveikus produktus.

Norite būti graži, jauna ir sveika? ,,Biosala“ ekologiškos ir natūralios kosmetikos parduotuvė siūlo jums platų kosmetikos asortimentą. Pasirinkite tai kas jums patinka, kadangi visa kosmetika parduodama mūsų parduotuvėje yra saugi ir savo sudėtyje turi 95% natūralių ingridientų.