darbastaliaiDarbo kabineto atmosfera tai yra įmonės vizitinė kortelė, todėl kabinetuose, kurie yra skirti vadovams ir darbuotojams, kiekviena detalė turi būti gerai apgalvota. Biuras turi būti ne tik patogus norint atlikti darbą, tačiau taip pat turi būti reprezentatyvios išvaizdos, o žmogui, kuris ateina į darbą penkis kartus per savaitę yra būtina, kad darbuotojas jaustųsi patogiai.

Pagrindinė darbo kabineto detalė yra darbo stalai, kadangi už jų darbuotojai praleidžia daugiausia laiko. Todėl darbastaliai turi būti renkami atidžiai. Darbuotojo darbo stalas turi būti patogus, kad darbuotojui būtų maksimaliai patogu dirbti. Stalas turėtu būti pakankamai erdvus, kad ten būtu galima padėti kompiuterį, klaviatūrą, kanceliarines prekes ir dokumentus. Be to, stalas turi turėti nors šiek tiek laisvos vietos.

Kalbant apie ergonomiškumą visada yra patogesnis kampinis stalas, kadangi jis tinka beveik prie bet kokio interjero. Darbo stalai turi būti pasirinkti patogūs, kokybiški ir patikimi, jie turi būti taip parinkti, kad atitiktu bendrą patalpos atmosferą. Tačiau visada reikia įsiminti, kad darbastaliai neturi būti labai masyvūs ir gremėzdiški, kadangi darbo patalpoje turi būti maksimalus kiekis laisvos vietos, kad žmonės galėtų laisvai jaustis. Mūsų įmonėje jūs galėsite pasirinkti tokius darbo stalus, kurie puikiai tiks net nedideliam kabinetui, kuriame dirba keli darbuotojai.

Taigi jei norite, kad jūsų darbuotojai galėtu dirbti patogiai, baldus reikia pasirinkti labai kruopščiai, kadangi tai padės garantuoti jūsų darbuotojų darbo efektyvumą. Darbastaliai turi būti renkami pagal jūsų darbuotojų darbo kryptį, kadangi vienam gali tikti paprastas darbo stalas su nedideliu stalviršiu, o kitam galbūt reikia daugiau vietos, kad būtų stalčiukai ir kita. Mes jums galime padėti pakeisti jūsų senus darbo stalus nepadarydami jokios žalos jūsų interjerui.