butai prie jūrosGyvenimo pulsas šiek tiek tikrai priklauso nuo to, kokioje vietovėje gyvenate. Galite mėginti tai neigti, bet nepavyks, nes šiuo klausimu turime tvirtą savo nuomonę. Faktai kalba patys už save. Pajūryje gyven labiau atsipalaidavę žmonės nei tarkime Vilniuje. Kitas faktas yra tas, kad butai prie jūros labiau domina tuos žmones, kurie ir dabar gyvena uostamiestyje ar netoli jo. Mažai kas ryžtasi kardinalioms gyvenimo permainoms ir iš vidurio Lietuvos keliasi gyventi į žemaičiuojančius kraštus. Tiesa, ilgiau pagyvenus vietinė tarmė perimama savaime, nepastebint. Tik va, jei darbe reikalinga ypač taisyklinga lietuvių kalba, gyvenimas kokioje Klaipėdoje gali būti tikra kliūtimi, kurią įveikti nebus lengva. Todėl ir sakome, kad butai pri jūros domina žmones, kurie ir dabar gyvena prie jūros. Jie, pavyzdžiui, senesnį butą nori parduoti ir pridėję kažkie savo santaupų nusipirkti naujesnės statybos butą. Toks elgesys yra visiškai logiškas.

Gyvenamoji vieta – tai vieta, kurios niekas negali pakeisti, jei ji jums patinka. Kitas atvejas yra tada, kai jums nepatinka dabartinis jūsų butas ar namas. Galbūt manote padarę klaidą, pirkdami didelį nuosavą namą, nes pamatėte, kad jį išlaikyti finansiškai sudėtingiau nei butą. Tada vėl imate dairytis, kiek kainuoja butai prie jūros. Nauji butai, nes į senajį grįžti šansų nėra, ten jau naujakuriai gyvena. Pardavus nuosavą namą butai prie jūros tikrai bus įperkami. O persivežti baldus nėra didelio vargo. Didesnį automobilį galima pasiskolinti iš pažįstamų, kartais iš darbovietės, kartais išsinuomoti, tai lemia aplinkybės. Daugelio žmonių manymu kraustymasis yra bjaurus dalykas, nes po jo pusę daiktų vos ne dingsta be žinios, nors kraustymąsi organizuojatės ir patys, be tarpininkų. Paprasčiausiai daiktai pasimeta… Neturi daiktai kojų, bet vis tiek mistiniu būdu išeina. Patariame į tuos „galimus“ dingimus nesigilinti ir jų nesureikšminti. Butai prie jūros tikrai verti dėmesio. Dėl pajūrio vaizdo pro langą kitas ir numirti iš laimės galėtų, o jums tai pasiekiama, nes jūs ne svajojate, o iš tikrųjų dairotės buto. Tas kas ieško, tas randa! Jūsų planas, kad geriausi butai prie jūros būtų apžiūrėti per kelias savaites yra visiškai įmanomas. Tereikia pirmiau susirasti pirkėję savo nuosavam namui. Tik turėdami pajamų galėsite vėl įsigyti nekilnojamojo turto, kuris labiau atitiks jūsų poreikius. Tik šį kartą jau gerai apgalvokite savo naują pirkinį, kad nuo vilko ant meškos neužšoktumėte.

Kol dar nepradėjote su visais daiktais šokinėti iš vieno būsto į kitą, norime priminti, kad butai prie jūros iš tiesų yra beveik prie pat jūros. Kai kurie naujos statybos butai yra ne daugiau kaip šimto metrų atstumu nuo jūros. Tai yra realus faktas ir panaršę internete pamatytumėte, kad tai – ne melas. Galima ekonomiškai gyventi pajūryje, kur jūra buteliuose gabena ant raštelių suguldyta mintis ir svajas… Galjūs būsite tas, kuris jas perskaitys? Asmeniškai mums neteko rasti butelio su rašteliu, bet girdėjome, kad nedidelis procentas žmonių vis dar tai daro. Žinutė butelyje turėtų būti rašoma tarptautine kalba. Srovės butelį gali nunešti net į kitos valstybės pakrantę! O gal jūs netyčia būsite ne gavėjas, o rašantysis. Nesiūlome teršti vandenynų ir nuolatos mėtyti į jį butelius, nes yra tikimybė, kad jo niekas niekada neperskaitys ir jis šimtus metų plūduriuos atvirame vandenyne… Nereikia to, bet jau vien ta idėja žavi, ar ne? Laiškelis iš kito pasaulio krašto…