butai kaune pardavimuiButai Kaune pardavimui siūlomi įvairiose laikinosios sostinės vietose: centre, senamiestyje, nuošaliuose mikrorajonuose ir netoliese su miestu besiribojančiose gyvenvietėse. Gyvenamojo būsto vieta yra labai svarbi, todėl  butai Kaune pardavimui, jei planuojama įsigyti tokį pirkinį, turėtų būti atsakingai pasirinkti. Apsigyventi patogioje miesto vietoje įsikūrusiuose Šilainiuose ar prie Kauno „prigludusioje“, tačiau tolėliau nuo miesto centro esančioje Domeikavoje? Žinoma, šios vietovės pateikiamos tik kaip pavyzdys – butai Kaune pardavimui galimi visose šio miesto vietose, nors seniau priemiestyje buvo mažoka butų pasiūla – čia dažniausiai puikuodavosi privatūs namai. Tačiau butų pasirinkimas – nelengvas, bet ypatingai svarbus, nes ateityje turės nemažai įtakos gyventojų patogumui arba, priešingai, rūpesčių gausai. Taigi į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis butą Kaune?

Butai Kaune pardavimui mieste

Susisiekimas su kasdien reikalingomis įstaigomis yra svarbiausias kriterijus renkantis sau namus. Turite vaikų, kuriuos reikia vežti į darželį? Jūsų vaikams aktualu patiems nuvykti į mokyklą ir būrelius? Dirbate Kauno centre, į kurį rytinėmis piko valandomis sudėtinga privažiuoti? Ir jei rytais, kol visi šeimos nariai susiruošia į būtinas veiklas, kol visi pasiekia darbovietes ar mokymo įstaigas, tai užtrunka daug laiko ir skubos, nervų, tuomet vertėtų gyvenamąjį būstą rinktis kuo arčiau būtinų šeimai vietų

Rinkdamiesi butą Kaune įvertinkite vietovės infrastruktūrą (prekybos, sveikatos ir mokymo įstaigos, laisvalaikio praleidimo vietos, susisiekimas su miesto centru, išvažiavimas iš miesto ir kt.).

Butai iš šeimininkų pareikalauja žymiai mažiau rūpesčių nei privatus namas su kiemu ir visa jį supančia aplinka. Juk ne visiems žmonėms malonumą teikia žolės pjovimas, net menko sodo ar gėlyno priežiūra, sniego kasimas ir t.t. Gyvenant bute tikrai nereikės užsiimti žemės ūkio darbais – čia pasirūpinta ir aplinka, ir gatvių valymu, kai kur tereikia išsišluoti laiptinę. Taigi butas – miesto aplinką, pramogas, patogų gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms.

Butai Kaune pardavimui užmiestyje

Butai Kaune pardavimui, visai šalia šio miesto, šiuo metu yra itin paklausūs. Kadangi čia nėra tokių didelių atstumų, kuriuos reikėtų įveikti kasdien, Kaune transporto kamščiai tikrai neprilygsta vilnietiškiems, todėl butas netolimame priemiestyje visai neblogas variantas.

Jeigu pasirinkta konkreti Kauno rajono vietovė, butai pardavimui gali būti siūlomi ne tik jaukios, romantiškos gamtos apsupty, bet ir ne itin išvaizdžiose apylinkėse. Rodos, ir patrauklus naujas daugiabutis namas, su šiuolaikine apdaila, sutvarkytu kiemu, tačiau už jo – nedirbama žemė, nešienautos pievos, pelkė ar dar kažkas panašaus. Tokių pavyzdžių galima nemažai atrasti rajone atsirandančių naujų gyvenamųjų kvartalų kaimynystėje.

Ne mažiau aktualus ir privažiavimo prie gyvenamojo kvartalo klausimas. Ne visuomet statant naujus namus pagalvojama, kaip iš jų rytais, kai visą naktį pūga „darbavosi“, reikės išvažiuoti lengvuoju automobiliu.  O juk dešimties kilometrų atstumo tikrai nepavyks nukasti kastuvu, kad ir kokie sportiški gyventojai bebūtų…

Tačiau, jei daugiabutį stačiusi įmonė iš anksto pagalvojo apie namo gyventojų ateitį, ramų, šiltą bei patogų gyvenimą naujuose namuose, tuomet verta apsigyventi ir šiek tiek toliau nuo miesto centro. Juk čia – žymiai švaresnis oras, visai ne tokia triukšminga aplinka, nes miegoti dažniausiai gali trukdyti paukščiai.

Kur gyvenamąjį būstą besirinktumėt – mieste ar priemiestyje, visuomet patariama atidžiai pasidomėti projektą vykdžiusia įmone. Jei namas naujai statytas, vertėtų reikalauti kuo ilgesnės garantijos, kuri yra pats didžiausias įrodymas, jog namą statant buvo siekiama kokybės.