baldai pagal užsakymąBaldai namų interjerą daro išskirtiniu, o ant jų ar į juos sukrauti mūsų asmeniniai daiktai namus paverčia namais. Kai ant sofos paguldomos rankų darbo pagalvėlės, kurias šeimininkė išsiuvinėjo su šeimos narių vardais. Kai ant knygų lentynos patupdoma iš medžio drošta figūrėlė, sunaus padaryta mokykloje per Darbų pamokas. Kai vaikiški žaislai užpildo spintą vaiko kambaryje. Tokių dalykų privardinti galima begalias, nes visos smulkmenos namus daro jaukiais, suasmenina namų erdvę, suteikia individualumo ir šilumos. Kalbant apie individualumą, tai yra namų su tokiu išplanavimu, kai standartiniai baldai netenkina. Pavyzdžiui miegamajame gali reikėti unikalios formos komodos, kuri būtų didelė, per visą sienos plotį, tačiau daili. Baldai pagal užsakymą leidžia tokias komodas užsisakyti. Darbuotojai jas suprojektuoja pagal kambario matmenis ir kliento pageidavimus. Kliento pageidavimai pavyzdžiui gali būti, kad komoda vertikaliai turėtų penkis aukštus: pirmasis būtų iš dviejų mažų stalčiukų susidėti apatiniams. Tada antras ir trečias aukštas būtų po vieną ilgesnį stalčių. Ketvirtas ir penktas – po vieną ilgą ir gilų stalčių. Tokių stalčių turėtų būti dvi kolonėlės, viena skirta moteriai, kita – vyrui. Stalčių „kolonas“ turėtų skirti erdvė su durelėmis. Tarsi dvi spintelės, kurių kiekviena turės po vieną lentyną viduje. Toks komodos užsakymas visiškai natūralus, kai įmonės specializacija – baldai pagal užsakymą.

Pagal užsakymą pagaminti dažnai norima ir svetainės stalą, kuris tuo pačiu yra ir valgomojo stalas. Toks stalas turėtų būti ant ratukų, kad būtų lengvai transportuojamas.  Stalas turėtų dar ir galėti keisti savo aukštį bei ilgį. Universalus ir lengvai pritaikomas stalas svetainei praverstų, nes jis tarsi atstoja du stalus iš karto – žurnalinį kavos staliuką ir valgomojo stalą. Baldai pagal užsakymą pagamina tokius stalus be vargo. Gamintojai gerai žino, koks turėtų būti stalo pakėlimo mechanizmas, kokie bėgiukai, kad būtų galima stalviršį pailginti, kokia turėtų būti medienos rūšis, kad ilgai gyvuotų. Baldai pagal užsakymą gaminami taip, kad mediena negęstų, jie ją lakuoja, impregnuoja, o prieš tai – gerai išdžiovina, kad viskas būtų gerai. Sausa mediena yra gera mediena, nes ji mažiau reaguoja į temperatūros pokyčius. Baldai pagal užsakymą yra kokybiški, nes tai gamyba, kai svarbus ne tik dizainas, bet ir tai, kad gatavas produktas klientui tarnautų ne vienerius metus.

Baldai pagal užsakymą – tai būdas susikurti svjonių namus. Dažnai sunku tiems žmonėms, kurių skonis išskirtinis ir dėl to jie yra be galo išrankūs. Išrankūs tie, kad tai tampa perfekcionizmu, kuris atima apsipirkimo džiaugsmą. Mat nueina žmogus į parduotuvę ar į internetinę svetainę ir išsyk supranta, kad ten nėra nieko, ką jis galėtų pirkti. Tai viena, taikita detalė netinka, (atspalvis, rankenėlės, audeklo rūšis ir pan.). Taip gyventi sunku, žmonės patys tai gerai supranta, bet save pakeisti jiems per sunku, niekaip negali nusileisti patys sau ir ieško idealau varianto. Baldai pagal užsakymą tas paieškas absoliučiai sutrumpina, nes pakanka pasakyti, ko nori ir tai jau pradedama gaminti. Minusas šioje situacijoje tik vienas… Kai kurie negali pasakyti, ko jie nori, kol to nepamato. Taip gaunasi užburtas ratas, nes jie neranda to, ko nori. Daugeliui iš šalies toks vaizdas yra pažįstamas, o tokius žmones vadina vaikiškai ir paikais. Deja, realybė tokia, kad gana daug žmonių negali įvardinti ko iš tiesų jie nori. Jie žino, kad mielai kažką namuose pakeistų, o ką būtent? Tai paslaptis net jiems patiems.