baldai pagal užsakymąBaldai pagal užsakymą buvo pats geriausias dalykas mano gyvenime. Apie šį savo sprendimą pasakojau visiems iš eilės kam tik galėjau. Dar niekada nesijaučiau taip gerai kaip po to, kai namus pakeičiau. Tai padėjo padaryti profesionali baldus gaminanti įmonė. Dabar mano namai yra unikalūs ir nuostabūs. Kviečiuosi į scečius visus draugus, mano namų durys atviros visiems. Dabar namų nuotraukas nebūtų gėda dėti ir į mados žurnalą, susijusį su interjeru. Nežianu kaip dar apibūdinti savo pasididžiavimą namais ir kaip dar labiau padėkoti tiems, kas sukūrė man tuos baldus. Visa komanda dirbo kaip bitutės, išklausė mūsų mintis, į jas atsižvelgė ir taip po truputį gimė pirmieji baldų eskizai. Iš karto likau sužavėta ir daviau sutikimą pradėti gaminti baldus. Baldai pagal užsakymą buvo padaryti tikrai greitai, atsižvelgiant į tai, kad norėjau apsistatyti visą virtuvę ir dar atnaujinti svetainę. Tiek buvo numatyta per pirmąjį mano užsakymą. Antrojo metu planuoju kiek pakoreguoti miegamojo baldus. Savo vizijoje jau matau naują idealią komodą bei naujas spinteles prie lovos. Tai padės atsigauti iš šiam kambariui. Aš tokia patenkinta jų darbu, kad galėčiau be jokių abejonių rekomenduoti ir kitiems.

Galbūt aš jiems tebuvau dar vienas žmogus, kuriam buvo reikalingi baldai pagal užsakymą ir jie jau manęs nebeprisimena. Vis dėlto, aš juos prisiminsiu dar ilgai. Kiekvieną kartą įėjusi į kambarį aš šypsausi iš laimės ir nekeisčiau to į nieką. Dabar virtuvėje gaminti vienas malonumas. Spintelių išdėstymas fantastiškas. Baldų dizaineriai patarė visą virtuvės komplektą suskirstyti į tam tikras zonas. Dabar gaminti tapo daug patogiau. Tiksliai žinau, kur kas sudėta, net mano vyras ėmė gaudytis, kokia tvarka virtuvė ir randa kamščiatraukį be vargo, kai prie pietų stalo norime išgerti po taurę baltojo vyno. Gyvenimas iš esmės pasikeitė. Gal ir skamba kaip utopija, bet po to, kai pakeičiau namų stilių, viskas tapo ne tik šiuolaikiškiau namuose, bet ir aš pati jaučiuosi nuostabiai. Pati savęs vis klausiu, iš kur tiek manyje entuziazmo ir nerandu konkrečios minties. Baldai pagal užsakymą prie to tikrai prisidėjo. Tik va sunku pasakyti, kuris kambarys man dabar mielesnis, virtuvė ar svetainė.

Nei kiek nekyla įtarimų ir dėl to, kad namų aplinka iš tiesų daro įtaką žmogui. Jei graži suknelė moteriai suteikia pasitikėjimo savimi, tai gražūs namai suteikia pilnavertiškumo ir išdidumo. Baldai pagal užsakymą taip puošia namus, kad gautos pagyros už jų originalumą ir mano išskirtinį skonį man glosto savimeilę. Aš išpildžiau savo tikslą ir dabar galiu visam pasauliui pasakyti, kad mano namai yra mano svajonių namai. Ar jūs tai galite pasakyti apie savo namus? Aš jums neperšu minties pirkti baldus pagal užsakymą. Tik dalinuosi savo įspūdžiais, kuriuos sukėlė baldai pagal užsakymą. Tikiu, kad geromis emocijomis dalintis būtina, nes taip lietuviai bus mažiau niūrūs. Gal kažkam atrodau dabar juokinga, bet tai nesvarbu. Juokas yra sveika, o šypsena žmogų puošia. Kas ten žino, gal jūsų namuose baldai pagal užsakymą stovi nuo dar anksčiau nei pas mane. Tik jau pamirštote tą džiaugsmą, nes emocijos per tam tikrą laiką nuslūgsta. Mano patarimas, kad net jei ir nėra šiuo metu jūsų gyvenime didesnių įvykių, kurie sukeltų dideles emocijas, išmokite džiaugtis tuo, ką jau turite. Mažyčiai džiaugsmai gyvenimą taip pat gali nuspalvinti ryškiau.