Autoservisas KlaipedojeAutoservisas Klaipėdoje viena iš paklausiausių paslaugų yra stabdžių remontas. Nevairuojantys puikiausiai žino, ką reiškia neturėti gyvenime stabdžių. Per daug ir per laisvai „pasileidus“ gyvenimo keliu visuomet tenka atsidurti nemaloniose, kartais ir skaudžiose situacijose. O štai automobilis be tinkamai veikiančių stabdžių sistemos apskritai neturėtų niekur važiuoti nė centimentro.

Stabdžių sistema – vienas svarbiausių  automobilio saugumo elementų, kuri dėl mechaninio ir aplinkos poveikio gali tapti nesandari. Stabdžių remonto Klaipėdoje meistrai tvirtina, jog pažeidžiamiausios yra guminės stabdžių sistemos dalys. Neatidiems vairuotojams laiku nepastebėjus, kad išsiplėtimo bakelyje trūksta stabdžio skysčio, sistemoje kaupiasi oras. Jo nepašalinus iš sistemos ir iki reikiamo lygio nepripildžius stabdžių skysčio, spaudžiant stabdžių pedalą, hidraulinėje stabdžių pavaroje suslegiamas tik oras, todėl stabdžiai gali blogai arba iš viso neveikti. O neveikiant pagrindiniam stabdžiui, važiuoti griežtai draudžiama, nes automobilis tampa nevaldomas.

Dažniausiai atliekama stabdžių remonto Klaipėdoje paslauga – stabdžių trinkelių keitimas, o laiku jų nepakeitus gadinasi diskas. Cypimas, sklindantis iš automobilio ratų, praneša, jog susidėvėjo trinkelės. Tai atsitinka dėl aukštos temperatūros, vilkimo, didelės apkrovos bei dažno stabdymo.Stabdžių trinkelės stringa dėl rūdžių, kaip ir jų atramos „suportai“ bei juose esantys darbiniai cilindrai. Dėl to dažniausiai pasitaikantis stabdžių sistemos gedimas – užstrigę galiniai stabdžiai, trukdantys laisvai suktis ratams, todėl automobilis sunkiau važiuoja ir naudoja daugiau degalų žiemą.

Stabdžių remontas Klaipėda meistrams vairuotojai skundžiasi, jog kartais savaime užsiblokuoja ratai, mašiną dažnai „sumėto“ ar „užneša“ į griovį. Taip atsitinka dėl rankinio stovėjimo stabdžio gedimų. Stabdžių skystis, esantis stabdžių sistemoje, per kelis metus praranda savo kokybę, nes absorbuoja drėgmę, o vandens kiekis skystyje pasiekia kritinę ribą. Prisigėrusio vandens stabdžių skysčio užvirimo temperatūra smarkiai sumažėja, todėl nuo stabdymo metu išsiskiriančios šilumos stabdžių magistralėse gali užvirti skystis, o tai mažina stabdžių efektyvumą bei ilgina stabdymo kelią. Taip pat stabdžių cilindro talpykloje kaupiasi vanduo ir rūdys, pradeda rūdyti ir praranda sandarumą metalinės stabdžių sistemos dalys. Tuomet stabdžiai tampa neveiksmingi ir būtina kreiptis į stabdžių remonto Klaipėdoje meistrus.
Stabdžių kaladėlių būgninių ar rankinio stabdžio keitimas autoservise Klaipėdoje kainuoja 80-120 Lt, stabdžių žarnelės - 20-60 Lt. Atlikti stabdžių remontą bei stabdžių sistemos diagnostikos patikrą patikimiausia autoservise Klaipėdoje, dirbančiame su nauja remonto ir diagnostikos įranga. Patyrę meistrai esant reikalui atliks visus stabdžių remonto Klaipėdoje darbus: pakeis kaladėles, diskus, cilindriukus, būgnus, žarneles, vamzdelius, įvertins, ar nereikalauja remonto stabdžių suportai.