padangos internetuAtėjus laikui keisti automobilio padangas, visi vairuotojai skuba ieškoti padangų pardavėjų, domėtis, kur geresnės padangų kainos bei aiškintis jų kokybę. Po truputį daugėja tokių vairuotojų, kurie nusprendžia padangas įsigyti internetu. Tad ir internetinių padangų parduotuvių taip pat gausėja, jose siūlomas tikrai platus prekių asortimentas.

Deja, automobilių padangų pardavėjai vis dar skundžiasi, kad šiuo metu elektroninis padangų pardavimas nėra pakankamai populiarus, tai taikytina netgi kalbant apie prekybą didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Diegiant elektroninę prekybą, daugiausia problemų kyla dėl prekių apmokėjimo. Kita vertus, ir mūsų pirkėjai dažniau mėgsta patys atvykti į padangų parduotuves, kur galima „gyvai“ pasitarti ir pasikonsultuoti su išmanančiais specialistais bei apžiūrėti siūlomas prekes. Toks pirkimo būdas pirkėjams padeda lengviau apsispręsti ir įsigyti padangas, tai yra pirkėjų psichologija daugiausia pagrįsta tuo, kad jie vis dėlto nori realiai pamatyti ir „pačiupinėti“ tai, ką perka. Pagal statistikos duomenis, daugiausia automobilinių prekių internetu yra parduodama Šveicarijoje. Tačiau Lietuvoje elektroninės paslaugos ir prekyba internetu plečiasi ypač sparčiai. Apskritai, tai būdinga visai Rytų Europai.

Tokia plėtra nieko nestebina, nes pirkti internetu – tai vienas paprasčiausių ir patogiausių būdų, internete prekių paieškai sugaištama daug mažiau laiko nei važinėjant po fizines parduotuves. Tas pats pasakytina ir apie padangų įsigijimą, jas rinktis elektroninėse parduotuvėse ypač patogu. Padangų paieška labai sutrumpėja, vairuotojai, taupydami savo laiką, visą juos dominančią informaciją gali rasti tiesiog kompiuterio ekrane ir patogiai sėdėdami peržvelgti daugybę padangų parduotuvių pasiūlymų. Prekių pasirinkimui bei užsakymui gali užtekti ir kelių minučių. O, išsirinkę jums tinkamas padangas, jas tiesiog įsikeliate į specialų prekių krepšelį, užpildote reikalingą informaciją ir nurodote mokėjimo būdą. Pardavėjui patvirtinus pateiktą užsakymą ir gavus apmokėjimą, jūsų padangos bus išsiųstos jums nurodytu adresu. Tuo tarpu, padangų pardavėjų teigimu, perkant padangas fizinėje parduotuvėje, pirkėjas gali sugaišti net apie 6 valandas.

Be to, labai svarbu pažymėti, kad internetinėse parduotuvėse padangos paprastai kainuoja mažiau, tad prie visų elektroninės prekybos patogumų dar ir sutaupysite savo pinigų. Patogiai įsitaisę prie savo kompiuterio galėsite peržvelgti įvairių padangų pardavėjų siūlomas kainas bei akcijas ir pasirinkti jums palankiausias kainas. Taigi, padangos internetu – jūsų dėmesio verta paslauga.