automobiliu nuoma kauneOperatyvumas gyvenime yra labai svarbu, pavyzdžiui jūs nuvykote į komandiruotę, ką tik išlipote iš lėktuvo. Tokiu atveju jums yra reikalinga automobilių nuoma Kaune. Tai yra vienas iš patogiausių būdu keliauti ten kur jūs norite. Automobilių nuoma jums gali suteikti galimybę unikaliai kelionei, važiuojant į didelius ir mažus miestelius., apžiūrint įvairiausius statinius. O kelionės maršrutą jūs galite sudaryti savarankiškai. Taigi tai yra tiesiog naudinga ir paprasta paslauga.

Mes teikiame daugiau nei automobilių nuomos paslaugas, tačiau ir supaprastiname judėjimo galimybę. Mes galime pasiūlyti didelį automobilių pasirinkimą ir glaudų bendradarbiavimą su klientais, tai yra keli mūsų įmonės privalumai. Tai ne tik naudinga, tačiau ir naudinga nuomojamas automobilis taps jūsų nepakeičiamu pagalbininku važiuojant į verslo susitikimą arba komandiruotę, o galbūt vykstant į kelionę. Pas mus jūs galite išsinuomoti pačius įvairiausius automobilius. Šiandien automobilių nuoma yra prieinama kiekvienam, todėl nereikia manyti, kad tai yra labai brangiai kainuojanti paslauga. Tai yra labai įdomi paslauga, kuri kiekvienais metais vis labiau tobulėja. Kartu su automobiliu jūs galite išsinuomoti ir papildomą įrangą, tokią kaip gps navigacija.

Automobilių nuomos sąlygos:

  • Fiziniai ir juridiniai asmenys nuomodami automobilį privalo palikti užstatą, užstatas yra grąžinamas, kai baigiasi nuomos laikotarpis;
  • Reikalingi dokumentai, tai galiojantis pasas ir vairuotojo pažymėjimas;
  • Minimalus nuomos laikotarpis 24 valandos;
  • Automobilio rida yra neribojama;
  • Jei pamesite automobilio dokumentus arba raktus turėsite susimokėti baudą;
  • Už nuomą reikia sumokėti nuomos pradžioje;
  • Jei nuomojate automobilį daugiau kaip 3 parom, Kauno mieste automobilio pristatymas yra nemokamas;
  • Grąžinti automobilį reikia su pilnu kuro baku, jei automobilis bus grąžintas su nepilnu baku yra privalomas tam tikras mokestis.

Kadangi mes esame sukaupę darbo patirties ir darbus atliekame kokybiškai, todėl jūs galite pasitikėti mūsų įmonę. Mes visada esame pasiruošę bendradarbiauti su savo klientais, siūlome nedideles kainas ir esant ilgalaikiai nuoma visada suteiksime nuolaidas. Automobilių nuoma Kaune pačiomis geriausiomis sąlygomis.