Sienų oro tarpo šiltinimas tai yra vienas iš populiariausių variantų, kuris yra naudojamas, nors būtent šiuo atveju alternatyvių medžiagų kiekis yra maksimalus. Tai gali būti ekovata, putų polistirolas ir kitos statybinės medžiagos, kurios padeda užpildyti net sunkiai pasiekiamus tarpus. Kai kurios įmonės net siūlo savo statybines medžiagas užpilti į tarpus, kad darbai būtų padaryti kokybiškiau. Tai yra tas variantas, kuris padės namuose turėti daugiau šilumos. Kai šiltinimo metu naudojamos kokybiškos medžiagos atitinkamai jūsų namuose yra išsaugoma daugiau šilumos ir jos mažiau išleidžiama bergždžiai į orą. Iš tiesų tai reiškia, kad nėra taip paprasta tarpus užpildyti šilumą izoliuojančiomis medžiagomis, kadangi reikia pasirinkti kokybiškas medžiagas, o darbus turi atlikti pakankamai patirties turintys darbuotojai, kurie žinos ką reikia daryti, kad jūsų namuose būtų šilta. Priešingu atveju oro tarpuose siautėjantys tarpai visus jūsų namo šiltinimo vargus ženkliai sumažins. Nekokybiškai atliekamas šiltinimas leis kauptis kondensatui ir atitinkamai leis susidaryti pelėsiui. Kai yra naudojamos kokybiškos medžiagos bus galima išvengti visų neigiamų faktorių.

            Kai yra organizuojamas glueporas-sienų apšiltinimas kokybiškos izoliuojančios medžiagos ne tik  prilimpa prie sienos, tačiau taip pat patenka į visus, net ir sunkiai pasiekiamus tarpus, kurie yra sienoje, kad ir kokia nelygi ji būtų. Be to, visiškai nėra svarbu koks yra sienos plotas ir kokia yra tarpo forma, kadangi medžiaga prisitaikys pagal esamą formą. Taigi kokios technologijos yra naudojamos šių statybos darbų metu. Išorinis sluoksnis įprastai atlieka ne tik šiltinimo funkciją, tačiau taip pat ir estetinę funkciją, todėl vėliau turi būti atliekami tinkavimo darbai. Kaip šilumą izoliuojančios medžiagos dažniausiai yra naudojamos specialios medžiagos. Ne visada populiariausias variantas yra pats geriausias. Be jokių abejonių yra pasirenkamos tokios medžiagos, kurios yra purios, kurios lengvai neužsidega, o svarbiausia, kad jos būtų elastingos. Tai yra labai didelis privalumas, kadangi montavimo metu jos kur kas geriau priglunda prie sienos. Tvirtas prigludimas prie sienos tai yra labai svarbi efektyvaus darbo dalis, kadangi šiluma iš pastato išeina būtent per oro tarpus. Skaičiavimai parodė, kad staigus šiltinimo savybių  sumažėjimas namo konstrukcijoje sumažėjimas gali iš namo pašalinti net apie 70 procentų šilumos.

            Kur kas lengviau padaryti taip, kad sienose nebūtų jokių tarpų. Todėl yra būtina tokia procedūra kaip sienų oro tarpo šiltinimas. Kai yra pasirenkama šiltinimui naudojama medžiaga ji turi pasižymėti palankia kaina, turi kainuoti kelis kartus mažiau nei kitos medžiagos, tačiau ji neturi pasižymėti blogesnėmis šiltinimo savybėmis. Svarbiausias šiltinimo privalumas tai šiluma namuose ir patraukli išvaizda. Tokiu būdu jūsų namui bus užtikrintas ilgaamžiškumas ir patikimumas, kurio jus taip ilgai siekėte. Labai svarbu, kad dar atliekant projektavimo darbus būtų įvertintas oro tarpų šiltinimas. Priešingu  atveju šį darbą reikės atlikti, kai bus pastatytas namas. Tai bus sudėtingiau, nei namo statybos metu. Apatinėje sienos dalyje gali pradėti kauptis drėgmė, tai paskatina konstrukcijos suirimą. Izoliuojanti medžiaga taip pat gali pradėti  sudrėgti, o tai gali sumažinti jos tarnavimo laiką ir sumažinti šilumą izoliuojančias savybes. Visa siena gali būti neefektyvi, gali deformuotis sienos apdaila ir palaipsniui kaupsis kondensatas. Esant tokiai situacijai specialistai pataria nenaudoti labai pigių ir jums nežinomų statybinių medžiagų, kadangi įprastai tai yra labai pavojinga ir neužtikrins konstrukcijos ilgaamžiškumo, patikimumo ir estetiškumo. Taigi jūs žinote ką reikia daryti.

https://www.youtube.com/watch?v=9ELtISTRLTc