LVI.lt

Lietuvos Verslo Informacija

Category: Nuoma

Prabangių automobilių nuoma jūsų važiavimo patogumui

prabangių automobilių nuomaMes siūlome prabangių automobilių nuomos paslaugas. Pas mus jūs galite išsinuomoti Mercedes Benz, Audi, BMW ir kitų modelių prabangius automobilius. Tokia paslauga gali padėti jei jūs norite išsinuomoti prabangų automobilį vestuvėms, ar kokiai kitai šventai, tai gali būti puikus šventės akcentas. O galbūt jūs neturite galimybės įsigyti naujo automobilio? Čia taip pat jums gali padėti prabangių automobilių nuoma.

Jūs manote, kad automobilio nuoma pareikalaus iš jūsų daug pinigų, tai yra netiesa. Kadangi įspūdžiai, kuriuos patirsite važiuodami prabangiu automobiliu bus nepamirštami. Pasirinkdami prabangių automobilių nuomą jūs galėsite būti tikri mūsų teikiamų paslaugų kokybe, kadangi mūsų nuomojami automobiliai yra techniškai tvarkingi, visada apžiūrimi prieš ir po nuomos laikotarpio. Todėl mūsų automobiliai gali patenkinti net išrankiausio kliento norus.

Prabangių automobilių nuoma, tai patogumas, solidumas ir saugumas, kuris įsikūnija į vieną automobilį. Juk kiekvienas vadovas žino, kad jis dirba net ir automobilyje, tai tarsi mobilus kabinetas, todėl viskas turi būti po ranka. Erdvūs, ergonomiški prabangūs automobiliai jau senai tapo verslininkų, žinomų kultūros veikėjų, o taip pat stambių įmonių pagalbininkais. Prabangūs automobiliai turi viską. Prabangių automobilių nuoma, tai yra naudinga paslauga, kadangi tai užtikrina važiavimo patogumą, o taip pat ir jūsų saugumą, kadangi kiekvienas automobilis savyje puikiai suderina ergonomiškas charakteristikas ir naujausias technologijas.

Prabangus automobilis, tai sklandus variklio darbas, tolygus važiavimas, stabilus elgesys kelyje. Tai rimti automobiliai skirti rimtiems žmonėms, kurie vadovaujasi ne emocijomis, o sveiku protu.

Prabangių automobilių nuoma, tai paslauga, kuri yra skirta užimtiems žmonėms. Automobiliai turi viską, kad žmogus galėtų patogiai jaustis tiek būdamas biure, tiek ir važiuodamas automobiliu.

Vestuvės ir limuzinų nuoma – du vienas nuo kito neatsiejami reiškiniai

Taip jau nutiko, kad daugeliui balti it gulbės limuzinai asocijuojasi su gražiausia dviejų žmonių gyvenimo švente – vestuvėmis. Tačiau tik nuo jūsų priklauso, ką rinksitės – ar savo šventės metu pasinaudosite limuzinų nuoma,  ar į bažnyčią arba civilinės metrikacijos rūmus atvyksite karieta, ar senovišku automobiliu, kuris, tikėtina, galėjo tuoktis atvežti dar mūsų senelius? O gal nerūpestingai važiuosite dviračiu ir jums nė motais, ką žmonės pasakys? Bet kokiu atveju – šventė jūsų, ir jūs esate jos režisieriai bei pagrindiniai aktoriai.

limuzinu nuoma vestuvems

Transporto pasirinkimas labai priklauso nuo vestuvių stiliaus, dydžio, nuo vietos, kurioje švęsite, nuo jūsų pomėgių, judviejų išradingumo ir fantazijos. Kai kurie būsimieji jaunavedžiai, nors garsiai apie tai nekalba, galvoje jau turi susidėlioję tobulų vestuvių modelį, ir tik jie vieni žino, koks transportas atsiranda sąraše kaip numeris 1. Bet kokiu atveju, turite pilną teisę realizuoti savo mintis ir visus slapčiausius lūkesčius – kas žino, gal antros tokios progos daugiau nebebus?..

Koks transportas pats populiariausiais?

Norint pamatyti, kokios „mados“ vyrauja vestuvių transporto rinkoje, pakanka šiltą vasaros dieną nuvykti kad ir prie Kauno rotušės: čia pamatysite ne vieną išrikiuotą automobilių virtinę. Tendencijos jau kelis metus nelabai kinta: populiariausi – limuzinai ir lengvieji prabangių markių automobiliai. Ne vienas neatsispiria ir pasinaudoja įprastų automobilių arba limuzinų nuoma. Vis labiau mėgstami senoviniai – retro – stiliaus automobiliai: jais atvyksta tik jaunieji. Žinoma, smagu, kai visa palyda atvyksta vienodais automobiliais, tačiau galimybės tai ne visuomet leidžia (surasti 5 vienodas geros būklės „Volgas“ šiandien galėtų atrodyti neįmanoma misija). Taigi jei manote, kad svajonės įvykdyti nepavyks, pasirinkite kokį nors kitą variantą ir neeikvokite savo brangaus laiko bei energijos.

Nuomos sutartis yra būtina

Žodinis susitarimas teisme neturi jokios galios, tad jeigu norite kažkokių garantijų, visuomet rašykitės sutartis. Sutartyje, įskaitant abiejų šalių rekvizitus, turėtų būti numatomi ir šie punktai:

  1. Automobilis, jo markė bei modelis, pagaminimo metai, transporto priemonės spalva, vietų skaičius salone ir papildomos paslaugos, kurios įskaičiuotos į bendrą nuomos kainą ir kt.
  2. Tiksli data ir laikas, kuriam bus nuomojamas limuzinas, vietos, kuriose planuojama sustoti dieną, kurią nuomojamas limuzinas, bei adresai, kuriais limuzinas turės vykti (jaunųjų namų, bažnyčios ar civilinės metrikacijos biuro, šventės vietos ir kt.).
  3. Vairuotojo kontaktiniai duomenys, įskaitant ir vardą bei pavardę, telefono numerį.
  4. Taip pat galima numatyti vairuotojo aprangą (ar jis turėtų būti pasipuošęs kostiumu, ar uniforma, ar kitais drabužiais).
  5. Kiek atsieis limuzinų nuoma su jau įskaičiuotais papildomais mokesčiais, kuriuos sudaro kuras, automobilio draudimas ir pan. Taip pat sutartyje aiškiai turi būti įvardinta, kiek kainuos kiekviena papildoma važinėjimo limuzinu valanda.
  6. Sutartyje turi būti numatyta kompensacijos suma abiem šalims, jei dėl kurios nors vienos iš jų būtų nutraukta sutartis.
  7. Kompensacijos sumos turėtų būti numatomos ir tuo atveju, jei sutarties sąlygos nevykdomos dėl automobilių nuoma užsiimančios įmonės kaltės, pavyzdžiui, limuzinas atvyksta vėliau negu buvo sutarta, atvyksta kitoks, ne užakytasis automobilis.

Susitikę primą kartą su kompanija, kuri teikia limuzinų nuomos paslaugas, išsiaiškinkite esminius dalykus, kurie jums yra svarbūs. Nebijokite pasirodyti įnoringas klientas ir dėstykite savo poziciją, nes limuzinų nuoma tam ir veikia, kad patenkintų pačių išrankiausių ir žinančių, ko nori, klientų lūkesčius bei prisidėtų prie tobulos šventės kūrimo.

Straipsnį parengė: www.limuzinuimperija.lt

© 2018 LVI.lt

Theme by Anders NorenUp ↑