LVI.lt

Lietuvos Verslo Informacija

Category: Statyba (page 1 of 5)

Trinkelių klojimas gali papuošti jūsų kiemą

www.gtgroup.lt

Kai yra įrengiami  užmiesčio  sklypai pastaruoju metu labai  populiarus yra  trinkelių  klojimas. Tai tokia medžiaga, kuri padeda iškloti  takelius. Pagrindinė  jų ypatybė yra ta, kad   jos gali  suteikti labai daug individualumo jūsų teritorijai.  Asfaltas  esant visam savo patogumui yra  pilkas ir neturi jokios  normalios  struktūros. Tačiau trinkelės gali  pagyvinti bet  kurį peizažą ir  suteiks privačiai teritorijai ypatingo žavesio.  Tačiau  norint grožėtis šios  medžiagos estetinėmis  savybėmis yra  būtina jas tinkamai iškloti. O tai jau yra profesionalų  užduotis. Yra  atliekami paruošiamieji etapai nuo kurių prasideda  visi darbai, tai  aikštelės išlyginimas,  matavimo darbai, bordiūro  išklojimas ir pagrindo  sukūrimas.  Dažniausiai kaip pagrindas yra naudojamas  smėlis.  Tačiau  prieš jį talpinant yra  būtina įsitikinti, kad dirva  kuri  yra po trinkelėmis turi  tam tikrą  minkštumo lygį.  Jei  su trombavimo pagalba žemė neįgavo reikiamos konsistencijos, tokiu  atveju ji turi  būti kruopščiai išplaunama. Pirmoji  eilė be jokių  abejonių  yra  išklojama šalia  bordiūro.  Jie  yra  suleidžiama  ne daugiau kaip  į 1 cm gylį.  Vėliau trinkelės yra klojamos pagal visą teritorijos plotą.  Labai svarbu, kad  būtų  išsaugomas 3-5 mm tarpas.  Kai yra baigiami pagrindiniai darbai tarpai tarp trinkelių yra  užpildomi smėliu.  Vėliau  siūlės yra  laistomos  vandeniu ir vėl  supilamas  smėlis.  Šie veiksmai pasikartoja  iki tada, kol smėlis daugiau nesugers vandens.  Kai tik bus pasiektas  pageidaujamas efektas galima  drąsiai tvirtinti, kad  trinkelių klojimas  atliktas kokybiškai ir maksimaliai tvirtai.

Pabaigai reikėtų įsiminti, kad  šiuolaikinėje statyboje labai dažnai naudojamas smėlio ir cemento mišinys.  Jis  neleidžia  per greitai  deformuotis  kelio dangai ir pratęsti  jo tarnavimo laiką.  Egzistuoja  keli variantai kaip gali  būti  atliekamas  trinkelių klojimas.  Tačiau koks  variantas labiau tinka jums  priklauso nuo  grunto  būklės ir  tolimesnių naudojimo sąlygų.   Yra  galimybė  trinkelių klojimą  padaryti naudojant  akmenis arba be nieko.  Tačiau  be  tinkamo  klojimo pasirinkimo gautas rezultatas priklausys nuo to  ar darbai bus gerai atlikti, ar bus tinkamai atlikti matavimai, ar bus  tinkamai paruoštas  gruntas.  Kai yra  žymimi takai ir  aikštelės, kai yra paruošiamas pagrindas yra  atliekamas vienos rūšies  darbas visoms  rūšims. Pradžioje  jums reikėtų  nuspręsti kur  bus  klojamos trinkelės. Reikia  nustatyti kur  nutekės  vanduo.  Jis  turi nutekėti į  šulinį arba žolę.  Palinkimas gali  būti  atliekamas išilgai.  Būsimos  aikštelės  kraštuose labai dažnai yra  įkalami kuolai.  Kai jau yra  atliekami žymėjimai  yra  būtina  pašalinti nereikalingą žemę arba įpilti daugiau žemės.  Vėliau yra išlyginama žemė. Minkštas gruntas turi  būti  sudrėkinamas ir vėliau  atliekamas  trombavimas.

 

Atsižvelgiant  į tai koks krūvis  atiteks paviršiui yra naudojami įvairiausi trinkelių klojimo metodai.   Dažniausiai trinkelių klojimas  yra  atliekamas  ant takelių, aikštelių ir kitų paviršių.  Kai yra  ribotas judėjimas ir  stovi lengvieji  automobiliai tokiu  atveju  klojimo metu yra naudojama sausa  masė. Jei  gruntas, kuriame  bus klojamos  trinkelės  yra  probleminis tokiu  atveju turi  būti  naudojamas betoninis pagrindas.  Svarbiausias  aspektas, kuris  padeda, kad trinkelių  klojimas būtų  atliekamas kokybiškai tai  tinkamas pagrindo paruošimas.   Dažniausiai  nutinka taip, kad  pagrindas  bus speciali pagalvė iš smėlio. Sudėtingomis  sąlygomis puikus  sprendimas yra betoninis pagrindas.  Be  jokių  abejonių bet kokiu  atveju  aikštelė, kurioje  bus klojamos  plytelės  turi  būti gerai  apskaičiuota ir suplanuota. Taip pat yra  būtina  išlaikyti tinkamą palinkimo  kampą, kad sugebėtų tinkamai  nutekėti vanduo.  Trinkelių klojimas tai gali tapti puiki jūsų  kiemo puošmena.
Daugiau informacijos : http://www.gtgroup.lt

Visavertė vidaus apdaila

Vidaus apdaila Kaune

Nuosavo namo, kotedžo statyba   tiesiog  negali būti įsivaizduojama  be  apdailos darbų. Dažniausiai  namo apdaila prasideda, kai yra  baigiami stogo statybos darbai arba  tada, kai yra atlikti stogo  hidro izoliacija.  Šiuo metu vidaus apdaila Kaune  yra  atliekama  vadovaujantis visais kokybės  reikalavimais.  Buto remontai labai menkai  kuo  Skiriai nuo  namo remonto darbų, nesvarbu ar tai yra  plytinis  ar medinis namas.  Nuosavo  namon statyba pakankamai dažnai užtrunka labai daug laiko  ir  apdailos darbai gali būti  lygiagrečiai  atliekami kartu su kitais išoriniais darbai, pavyzdžiui, su inžinerinių tinklų montavimu.  Gali  būti  atliekamai įvairaus lygio ir įvairaus  sudėtingumo   vidaus apdailos darbai.  Yra garantuojama  aukšta atliekamų darbų kokybė,  bus pasiektas patikimas ir efektyvus rezultatas.  Kaip yra žinoma,  remontas tai yra  ilgai  trunkantis ir pakankamai varginantis procesas, kuris reikalauja  jėgų, finansų ir laiko.  Tačiau nepakanka atlikti tik statybos ir montavimo darbus, kadangi  būtent namo vidaus apdaila atlieka labai svarbų  vaidmenį kiekvieno remonto procese. Ši  darbų rūšis suteikia galimybę namuose sukurti jaukią ir patogią atmosferą,  realybe galės tapti  įvairios dizaino idėjos. Jūsų namuose  bus sukurta unikali patalpą ir interjeras.  Būtent todėl  vidaus apdailai turi būti skiriamas ypatingas dėmesys, kiekviename remonto procese. Dėl šios priežasties ši procedūra reikalauja ypatingo dėmesio ir profesionalumo. Namo statyba visada gali būti skirstoma į kelis etapus. Tą patį  galima pasakyti ir apie apdailos darbus.

Vidaus apdaila Kaune  yra atliekama  palaipsniui, kad kiekvienas prieš tai atliktas darbas nesugadintu kito darbo. Todėl reikia labai gerai suprasti ryšį, kuris yra tarp statybos procesų, kurie yra atliekami objekte. Natūralu, kad apdailos darbai  gali būti atliekami kompleksiškai  tik profesionalios įmonės pagalba, kurie  turi pakankamai žinių ir patirties. Prieš tai, kai bus pradėtas namo  remontas, be jokių  abejonių, yra  būtina  nuspręsti  koks yra patalpos projektas, koks jos planas, kokios savybės, bei  koks turi  būti interjero  stilius.  Vėliau pagrindinė  užduotis yra priimti  sprendimą kas gi realizuos jūsų idėjas. Žinoma, visada yra galimybė remonto darbus atlikti savarankiškai. Tai yra  įgyvendinama užduoti jei jūs turite  pakankamai  žinių, įgūdžių ir patirties šioje  veikloje.  Tačiau net ir šiuo  atveju gali būti pakankamai sudėtinga atlikti  visus varginančius ir  sudėtingus darbus.  Jums yra siūlomas patogus sprendimas, kuris padės išspręsti  visas užduotis tai  vidaus  apdaila Kaune, kai  visus apdailos darbus  atliks profesionalai ir jums nereikės labai ilgai laukti, kol pasieksite  tikrai gerus rezultatus, bei turėsite kokybiškai  atliktą  apdailą.   Jūs galėsite gauti labai platų  atliekamų  darbų pasirinkimą,  patrauklias kainas ir patikimą  rezultatą.

Visus metus aukštos kvalifikacijos specialistai  atlieka vidaus  apdailos darbus, bei padeda žmonėms įgyti  daugiau jaukumo.  Vidaus  apdaila Kaune  tai yra patikimas partneris, kuris  darbus  atlieka  atsakingai.  Šiais laikais tokia paslauga kaip namo vidaus  apdaila  tai yra labai  aktualus klausimas, kaip ir buto remontas.  Kiekvienam  namo savininkui norisi turėti tinkamai  sutvarkytą  namą, kad galėtų  pilnavertiškai pailsėti ir  galėtų  atsipalaiduoti.  Jei jūsų  namui yra reikalingas remontas tokiu  atveju greičiausiai  atostogos jums  bus ne  relaksacija, o  dulkėtų  ir  varginančiu remontu.  Namo remontas ir apdailos darbai reikalauja labai daug jėgų, o jei jūsų namui reikia  pakeisti planą, o ne  atlikti paprastą kosmetinį remontą, tokiu  atveju  visi darbai  gali  užtrukti mėnesius. Taigi  apie kokį poilsį mes kalbame?  Kai yra  atliekama vidaus  apdaila Kaune  visada  yra atsižvelgiama į užsakovo  norus.
Daugiau informacijos rasite čia.

 

Sūpynės nuosavam kieme – pramoga ir mažiems, ir dideliems

sūpynėsTurint nuosavą kiemą, jame galima prigalvoti įvairiausių pramogų ir sau, ir vaikams. Naujos supynės tikrai nudžiugins mažiausius šeimos narius, o ir suaugusiems kartais smagu prisiminti vaikystę ir ant jų pasisūpuoti. Išties šaunias sūpynes galima pasistatyti ir patiems, tačiau būtina atkreipti dėmesį į jų saugumą.

Kur statyti sūpynes?

Būsima sūpynių vieta turėtų būti pakankamai erdvi, aplink ją neturėtų augti medžiai, krūmai, stovėti tvora ar kiti statiniai. Jei sūpynes nusprendėte statyti galiniame kieme netoli tvoros, reiktų atminti, kad iki jos turėtų likti bent 4 metrai. Tokioje vietoje bus saugu suptis, nesibaiminant, už ko nors užkliūti.  Be to, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad vaikas nuo sūpynių galėtų į priekį netrukdomas nušokti kelis metrus.

Labai svarbu ir tai, ant kokio paviršiaus stovi sūpynės. Specialistai rekomenduoja rinktis lygų paviršių, kuris užtikrina sūpynių stabilumą ir išlygina supimo jėgos pasiskirstymą.  Paviršius taip pat turėtų pasižymėti bent minimaliomis smūgius sugeriančiomis savybėmis. Tam puikiai tinka guminės trinkelės, kurios ne tik apsaugos vaiką nuo rimtų traumų, jam nukritus, bet ir neleis susidaryti duobėms, kai stabdoma kojomis. Neblogai tinka ir smėlis, minkšta sodo žemė ar mulčius, tačiau šios medžiagos gali išsinešioti ir sujaukti tvarkingą kiemo vaizdą.

Medinės ar metalinės sūpynės?

Medinės sūpynės atrodo jaukiau, natūraliau, jos puikiai dera prie bet kokios kiemo stilistikos ir skoningai ją papildo. Kita vertus, medinės sūpynės savo tvirtumu, ilgaamžiškumu ir atsparumu neigiamam atmosferos poveikiui niekada neprilygs metalui. Tvirtos metalinės sūpynės turėtų būti sukonstruotos iš ne mažiau nei 32 mm skersmens vamzdžių. Tuo tarpu, medinės sūpynės dažniausiai konstruojamos iš ne plonesnių nei 8 cm skersmens ąžuolo ar pušies rąstų. Kuo sūpynės tvirtesnės, tuo didesnį svorį jos gali atlaikyti.

Konstrukcijos pasirinkimas

Savarankiškai statant sūpynes, labai svarbu tinkamai pasirinkti jų karkaso tipą. Paprastai yra keli galimi variantai: tradicinės sūpynės, pastatytos iš sukryžiuotų keturių stulpų bei skersinio, dvipusės sūpynės, kai vienu metu gali suptis du žmonės, sėdintys skirtinguose sūpynių kraštuose, ir šių sūpynių hibridas, kai vienas ar keli žmonės gali suptis atsistoję.

Pastarasis variantas gan populiarus suaugusiųjų tarpe, nes tokios sūpynės leidžia pasiekti didelį greitį ir aukštį, tačiau vaikams jos yra nesaugios. Specialistai vaikams rekomenduoja konstruoti tik tokias sūpynes, kurios negali pakilti į didesnį nei 2.5 metrų aukštį ir tuo labiau negali apsisukti 360 laipsnių kampu. Jei sūpynės bus skirtos patiems mažiausiems, svarbu, kad ir sėdimoji dalis būtų jiems pritaikyta, turėtų apsaugas nuo iškritimo.  Galiausiai vertėtų paminėti ir darbo kruopštumą, kuris yra vienas iš saugumo indikatorių. Tevėliai, norėdami savo atžaloms greičiau suteikti džiaugsmo ir pramogų, ne visada patikrina ar visi varžtai ar vinys yra iki galo įsukti. Tai padaryti būtina, kad vaikas neužkliūtų ir nesusižeistų.

 

Patikimi plastikiniai langai

Plastikiniai langai

Plastikiniai langai   Plastikiniai langai tai visų pirma  yra patikimumas, tvirtumas  ir šiluma. Kai yra pasirenkami  langai visų pirma norisi, kad jie  būtų  kokybiški, jie turi namus  apsaugoti nuo šalčio, šilumos,  jie turi suteikti tinkamą apsaugą nuo triukšmo.  Plastikiniai langai bus  puikus pasirinkimas  skirtas  bet kuriai patalpai. Jie turi tokius  privalumus kaip energijos taupymas, kadangi šie langai sulaiko šilumą, nepraleidžia jokio  šalčio. Tai yra  pagrindiniai kriterijai kodėl yra pasirenkami  būtent šie langai.  Namui  geriau pasirinkti langus, kurie turi  tris  stiklo paketus, tai yra  optimalus  variantas skirtas  gyvenamajai patalpai.  Šilumos ir garso izoliacija tai yra dar viena  savybė kodėl žmonės  nori  įsigyti  būtent  šiuos langus. Automobilių triukšmas daugiau niekada  nesudrums jūsų ramybės.  Langams  nebus reikalinga speciali  priežiūra, kadangi  jie yra  lengvai  plaunami ir jų nereikės dažyti taip kaip medinių langų.  Jūs galėsite užsakyti  bet kurios  formos langus.  Plati spalvinė  gama  tai dar viena  galimybė kurią jums gali suteikti šie langai. Šiais laikais populiariausia  yra balta  spalva, tačiau taip pat gali  būti užsakomi plastikiniai langai  su  medienos  imitacija.  Be galo  džiugina tai, kad  plastikinių langų kainos yra palankios pirkėjams.  Šie langai  jau nėra  prabanga, tai yra tiesiog būtinas  elementas namuose.  Juk kiekvienas  žmogus nori, kad jo namuose  būtų jauku ir patogu.

Šiais laikais rinkoje  yra  pakankamai daug įvairiausių  plastikinių langų  variantų.  Taigi tam, kad būtų pasirenkami  būtent  tam tiki plastikiniai langai jei turi  atitikti visus  kokybės reikalavimus, pradedant nuo jų gamybos ir baigiant  jų priežiūra.  Tai ir yra svarbiausi  kriterijai kuriais  vadovaudamiesi žmonės perka langus.   Plastikiniai langai yra ne tik kokybiškai gaminami, tačiau jie taip pat  yra parduodami naudingomis kainomis. tai yra geriausi  langai, kurie  atitiks įvairų  skonį ir finansines  galimybes.  Šie langai į jūsų namus įneš daugiau  jaukumo ir šviesos.  Gausus profilių, stiklo paketų ir detalių  pasirinkimas suteiks  galimybę turėti savo svajonių langus. Kas gi gali  būti geriau? Taigi  yra rekomenduojama  savo pinigus investuoti į  tokią prekę kaip  nauji plastikiniai langai, kadangi jūs taip investuosite į savo  sveikatą ir savo šeimos gerovę.  Šiluma ir  triukšmo izoliacija tai yra  labai svarbus šių  langų privalumas. Kelių kamerų stiklo paketai užtikrina  patikimą šilumos izoliaciją net ir esant labai  šaltam orui.  Tokios  sistemos dėka per langų tarpus nepatenka  šaltas oras.  Tačiau  nepriklausomai nuo  storio langai į patalpą  nepraleidžia  triukšmo.  Su plastikiniais langais  galima  mėgautis  tyla ir ramybe, kurios  kartais labai reikia.
Plastikiniai langai  yra ilgaamžiški.  Šie langai  atsirado prieš kelis  dešimtmečius ir  sėkmingai  naudojami iki šiol.  Be jokių  abejonių tobulėja  plastikinių langų gamybos  technologijos  atitinkamai  tobulėja  ir jų kokybė.  Taigi šiuolaikiški plastikiniai langai  jau gali tarnauti  daugiau nei 40 metų. Tačiau jų tarnavimo laikas  gali skirtis priklausomai nuo  profilio kokybės  ir  gamybos  metu naudojamos technologijos.  Todėl, kai yra pasirenkami šie langai geriau kreiptis į įmones, kurios turi tik  gerą  reputaciją.  Šie langai gali įgauti bet kurią  formą, juk plastikas  tai yra labai  lanksti ir  elastinga  medžiaga.  Langai gali būti  kvadratiniai  arba net arkiniai. Priklausomai nuo to kokie  yra jūsų  poreikiai.  Neįprasta plastikinių langų  forma  gali tapti tikra puošmena jūsų namuose, suteiks  jūsų namams labai daug jaukumo.  Tai įvertins  kiekvienas namų  arba  biuro savininkas. Juk mes  visi norime  gyventi patogiai.

 

Originalios keltuvų atsarginės dalys – investicija į sklandų ir ilgą keltuvo darbą

keltuvų atsarginės dalysKeltuvas – techninis prietaisas sunkumams kelti, be kurio sunkiai verstųsi statybos, slidinėjimo ar kita veikla užsiimantys žmonės bei kompanijos. Statybose naudojami keltuvai skirstomi į žirklinius, teleskopinius, teleskopinius – alkūninius ir priekabos tipo keltuvus. Jie tarpusavyje skiriasi eksploatacijos galimybėmis, keliamąja galia ir kitomis techninėmis savybėmis. Vieni jų – puikūs pagalbininkai daug jėgos reikalaujančiuose lauko darbuose, kiti – nepakeičiami dėl lengvo transportavimo, o dar kiti –  itin naudingi, kuomet reikia pasiekti aukštai esančius objektus ir pan.

Įmonė „Aivena“ užsiima naujos ir naudotos statybinės technikos nuoma bei prekyba. Naudoti žirkliniai, teleskopiniai ir priekabos tipo keltuvai – viena pagrindinių kompanijos asortimento dalių. Šioje vietoje svarbu suprasti, jog nepaisant to, kad „Aivena“ užtikrina aukščiausią savo produkcijos kokybę, keltuvai yra naudoti. Vieni  jų skaičiuoja jau antrąjį savo naudojimo dešimtmetį. Todėl, prieš įsigijant keltuvą svarbu susipažinti ne tik su techninėmis keltuvo charakteristikomis, tačiau ir išsiaiškinti kokių keltuvų atsarginės dalys mūsų rinkoje yra pasiūliausios. Tai priklauso nuo to, kokios įmonės keltuvai yra perkamiausi.

„Haulotte“ keltuvai – vienai populiariausių rinkoje. Dėl to, ir šių keltuvų atsarginės detalės – vienos paklausiausių. „Aivena“ taip pat siūlo platų žirklinių ir teleskopinių „Haulotte“ keltuvų asortimentą. Itin manevringi ir aukšti teleskopiniai „Haulotte“ keltuvai pasižymi bene sudėtingiausia konstrukcija.  Pagrindinės tokio tipo keltuvų dalys: apatinė dalis, teleskopinis stiebas ir platforma. Kitos dalys: atraminis ratas, besisukantis pagrindas, atsvara, atsvaros reguliavimo cilindras, apatinis valdymo pultas, atsvaros valdymo mechanizmas, stumoklis, stumoklio valdymo mechanizmas, strėlės atrama, strėlę keliantis cilindras, besisukantis pagrindas, strėlės cilindras, ribotuvas, šeši ( ar daugiau) strėlės segmentai, lygio nustatymo cilindras, pakylos valdymo pultas ir kiti.

Didelį svorį galinčių pakelti žirklinių „Haulotte“ keltuvų pagrindinės dalys: apatinė dalis, žirklinis keltuvo pakelimo įrenginys ir platforma. Kitos dalys: rėmas, variklio rėmo apdaila, ratai, kuro bakas, šiluminis variklis/siurblys, dešinysis langas, kairysis langas, galinio variklio ašis, variklio pagrindinė ašis, cilindrų kontrolės mechanizmas, smūgių detektorius, greičio matuoklis, žirklinio mechanizmo apsauginė dalis, kilnojama atsvara, motoras, smūgių jutimo įrenginys, variklis ir kiti.

„Aivena“ asortimente taip pat galima rasti ir „Genie“ kompanijos žirklinius ir teleskopinius keltuvus. Šios įmonės keltuvų atsarginės dalys – taip pat pakankamai paklausios. Todėl, neturėtų kilti problemų ieškant reikiamų „Genie“ atsarginių dalių.

Reikia turėti omenyje ir tai, jog rekomenduojama rinktis originalias keltuvų atsargines dalis, nes originalios keltuvų atsarginės dalys užtikrins sklandesnį ir ilgesnį prietaiso naudojimą darbą.

Jei domina pastolių arba keltuvų nuomos paslaugos, visada galite kreiptis į UAB Aivena – tai patikimas jūsų verslo partneris.

Darbo sauga Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose: rekomendacijos ir patarimai

darbo sauga VilniujeDarbuotojų sauga ir sveikata – tai visos prevencinės priemonės, skirtos darbuotojų sveikatai, gyvybei ir darbingumui išsaugoti, kitaip sakant, – tai visos priemonės, apsaugančios darbuotojus nuo profesinės rizikos arba maksimaliai ją sumažinančios. Kiekvienas darbdavys turi pasirūpinti savo kolektyvo sauga ir gerove. Iš tiesų darbo sauga Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose privalo atitikti numatytus standartus ir realizuoti darbuotojų poreikius, t. y. darbuotojas gali atsisakyti atlikti jam skirtas užduotis, jei šios kelia pavojų jo sveikatai ir gerovei, jei darbdavys nesuteikia asmeninių apsaugos priemonių ir neorganizuoja saugaus darbo mokymų.

Kiekvienam darbuotojui turi būti skirta saugi ir ergonomiška darbo vieta. Darbuotojui leidžiama naudoti tik techniškai tvarkingas ir saugias darbo priemones, atitinkančias oficialius teisės aktų reikalavimus. Jei darbuotojas yra nepilnametis, jis privalo pasitikrinti sveikatą prieš įsidarbindamas ir tikrinti ją kiekvienais metais iki pilnametystės. Jei pilnametis darbuotojas darbo vietoje gali būti veikiamas profesinės rizikos veiksnių, darbuotojas privalo pasitikrinti sveikatą prieš įsidarbindamas, o dirbdamas – tikrinti sveikatą periodiškai, atsižvelgdamas į bendrovės patvirtintą darbuotojų sveikatos patikros planą. Privaloma sveikatos patikra atliekama darbo metu. Jei darbuotojas atsisako tikrinti sveikatą, toks jo elgesys suvokiamas kaip šiurkštus darbo pareigų pažeidimas, todėl asmuo yra nušalinamas nuo pareigų ir jam nebemokamas darbo užmokestis.

Darbo sauga Vilniuje ir kituose miestuose siekia užtikrinti maksimalią darbuotojų saugą ir gerovę, todėl darbuotojai privalo nedelsdami pranešti darbdaviui apie sugedusias ar techniškai netvarkingas darbo priemones ar avarinę situaciją. Kiekviena bendrovė privalo turėti darbuotojų evakuacijos planus, kurie kabinami aiškiai matomose vietose.

Darbdavys negali prašyti darbuotojo atlikti jam skirtų pareigų, jei darbuotojas nėra supažindintas su saugaus darbo taisyklėmis. Visais atvejais darbdavys privalo užtikrinti, kad darbuotojui bus suteikta pirmoji medicininė pagalba, t. y. įvykus nelaimei bus iškviesta greitoji medicininė pagalba ir teikiamos kitos būtinos sveikatos priežiūros paslaugos. Be to, atsižvelgiant į darbuotojų saugos ir sveikatos norminius teisės aktus, įmonėse turi būti įrengiamos poilsio, persirengimo, asmeninių apsaugos priemonių ir drabužių laikymo patalpos ir patalpos, skirtos asmens higienai: dušai, prausyklos, tualetai.

Jei darbuotojas nukenčia dėl ūmios profesinės ligos ar nelaimingo atsitikimo darbe, jis privalo nedelsdamas apie tai pranešti (jei gali) darbdaviui, padalinio vadovui arba atsakingai bendrovės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybai. Informuoti apie nelaimingą įvykį turi ir jį matęs arba jame dalyvavęs darbuotojas.

Makita elektriniai įrankiai – patikimiausi rinkoje?

MakitaKone kiekvienas siekia, jog kasdieniai darbai būtų atlikti kuo greičiau ir kokybiškiau. Tai suprantančios įmonės stengiasi padėti, kurdamos produkciją, kuri palengvintų mūsų gyvenimą. Kompanija „Makita“ – viena tokių. Įmonės asortimentą sudaro aukščiausios ar vidutinės kokybės elektriniai įrankiai, skirti profesionaliems statybininkams ar kitų sričių specialistams, užsiimantiems statybos, sodininkystės, medžio apdirbimo darbais ir kt. Kuo „Makita“ ir jos elektriniai įrankiai išsiskiria iš kitų?

Visų pirma, įmonė gali didžiuotis 100 metų patirtimi įrankių dizaino ir inžinerijos srityse. „Makita“, besiverčianti motorų ir transformatorių prekyba bei remontu,  įkurta 1915 metais Japonijoje. Nuo tada įmonės veikla yra labai išplėtota: šiandien „Makita“ turi 19 atstovybių Japonijoje ir 39
prekybos atstovybes užsienyje, o jos produkcija yra gaminama septyniose iš jų: JAV, Kanadoje, Brazilijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Rumunijoje ir Kinijoje.

Kalbant apie produkciją, įmonės asortimentas taip pat nepalyginamai platesnis negu buvo pradžioje. Jį sudaro tokios įrankių kategorijos: akumuliatoriniai įrankiai, lazeriniai prietaisai, universalūs švytuokliniai įrankiai, viniakalės ir kompresoriai, gręžimo ir tvirtinimo įrankiai, metalo įrankiai, dulkių siurbliai, medžio apdirbimo darbams skirti įrankiai, sodui ir daržui reikalingi įrankiai, aukšto slėgio plovimo įranga ir kita. Anot „Makita“ atstovų jų elektriniai įrankiai yra gaminami tik iš aukščiausios kokybės žaliavų ir dėl to jie – patikimiausi industrijoje. „Makita“ kompanija kelia griežčiausius reikalavimus komponentų ir užbaigtų produktų testavimui.

Visų antra, be didžiulių standartų gamybiniams procesams „Makita“ daug dėmesio skiria ir visapusiškam klientų priežiūros tinklo vystymui. Kompanija akcentuoja produkcijos kokybės ir efektyvaus aptarnavimo svarbą, matyt, dėl to kompanija gali didžiuotis turėdama kone nepriekaištingą klientų aptarnavimo reputaciją. Jos žinioje 600 – ų priežiūros centrų tinklas Japonijoje, o  ką jau kalbėti apie tokių centrų skaičių tarptautiniu mastu. Net Lietuvoje veikia 7 „Makita“ įgalioti priežiūros centrai.

Be to, Lietuvoje yra įsikūrę daugiau negu 100 „Makita“ atstovybių, kurių vienos prekiauja kompanijos įrankiais bei įrankių priedais, o kitos kartu siūlo ir remonto paslaugas. Prieš keliaujant į vieną iš atstovybių vertėtų išsiaiškinti kokias prekes ir paslaugas konkreti atstovybė siūlo. „Makita“ produkcija nėra pigi, tačiau kaina yra grindžiama tuo, kad elektriniai įrankiai yra pritaikomi skirtingiems darbams atlikti. Tokiu atžvilgiu, kainos ir kokybės santykis yra pakankamai geras.

Rąstinio namo šiltinimas

rąstinio namo šiltinimasRąstinio namo šiltinimas sudėtingesnis tuo, kad rąstų pastatai kelis metus „juda“, „vaikšto“ ir visai kitaip pasireiškia medienos savybės; anot statybininkų, tai daro ypatingą poveikį namo šiltinimo procesui. Continue reading

Granulinės krosnelės – vienas ekonomiškiausių būsto šildymo sprendimų

granulinės krosnelėsDaugelis gyvenamųjų namų yra šildomi dujomis ar malkomis, tačiau vis labiau ima populiarėti ir medžio granulių pasirinkimas. Granulinės krosnelės – šiuo metu vienas iš pigiausių ir šildymą efektyviausiai užtikrinančių šildymo būdų. Tai naujausių technologijų pagrindu paremtas itin efektyvus ir ekonomiškas būsto šildymo sprendimas, kurio įrengimas kainuoja ne ką mažiau nei įprastų kieto kuro katilų montavimas.

Ar kada nors svajojote apie ekologiškai švarią ir energiją taupančią šildymo sistemą savo namuose? Na, visa tai šiandien yra įmanoma, kadangi medžio granulėmis kūrenamos krosnelės kiekvienam namo gyventojui pateikia itin puikią ir lengvai valdomą šildymo sistemą. Krosnelių savybės tik iš pirmo žvilgsnio leidžia susidaryti išvadą, jog jos tinka tik nedidelių patalpų šildymui, tačiau dėl itin efektyvaus granulių degimo proceso šilumos pakanka visam namui. Tokia krosnelė gali be jokio vargo pakeisti tradicinį centrinį namų šildymą.

Medžio granulės pasižymi dideliu tankiu, todėl degdamos išskiria daugiau šilumos. Kadangi granulinės krosnelės sudegina mažesnį kiekį medžio granulių, šio tipo kuro reikia mažiau. Tai reiškia, jog granulių sandėliavimui reikia skirti mažiau vietos nei įprastoms malkoms. Tai ypač patogu nedidelių išmatavimų gyvenamiesiems namams, kur kuro sandėliavimo klausimas yra labai svarbus ir neretai sukeliantis rūpesčių. Granulės pasižymi dideliu šilumos našumu bei mažu priežiūros reikalavimu. Tai ekonomiškas ir vienas pigiausių gyvenamųjų namų šildymo sprendimų.

Degdamos medžio granulės išskiria didelį šilumos kiekį. Jos krosnelėje dega ilgai, todėl pati krosnelė be priežiūros šilumą gali generuoti nuo 8 iki 40 valandų. Tai ypač patogu ir praktiška nuosavų namų savininkams, tokiu atveju nereikia ištisai rūpintis šilumos sistema ar skirti jai išskirtinio dėmesio. Derėtų paminėti ir tai, jog granulinės krosnelės kuro degimo metu neišskiria jokių žalingų ar kenksmingų produktų, kuriuos išskiria degantis medis ar anglis. Taip yra todėl, kad granulės yra be lako, klijų ar kitų priemaišų.

Taigi, medžio granulėmis kūrenamos krosnelės yra netgi labai ekonomiškas ir efektyvus būsto šildymo sprendimas. Jis interjerui suteikia solidžią išvaizdą, patalpai priduoda jaukumo bei malonumo jausmą, o žmogui generuoja šilumą bet šiltuoju ir šaltuoju sezono metu.

Tvirtos vidaus durys

vidaus durysVidaus durys tai yra svarbi namų interjero detalė, kuri turi būti ne tik graži, tačiau ir funkcionali. Vidaus durys gali būti tokios, kurios transformuojasi ir atveriamos. Vidaus durys paprastai yra gaminamos iš plastiko arba medienos.

Plastikinės durys dažniausiai yra gražios ir lengvos. Jų nereikia dažyti, jos yra ilgaamžiškos, tik nepakankamai tvirtos ir ne taip gerai apsaugo patalpas nuo išorinio triukšmo. Jei jūs norite, kad į jūsų patalpas patektu daugiau šviesos, tokiu atveju vidaus durys gali būti gaminamos su stiklu. Kad jums nereikėtų riboti savo namų interjero standartinėmis durimis, mes jums galime pagaminti įvairiausių dydžių ir formų vidaus duris, kurios atitiks jūsų poreikius. Continue reading

Older posts

© 2018 LVI.lt

Theme by Anders NorenUp ↑