LVI.lt

Lietuvos Verslo Informacija

Category: Papuošalai

Sagės tai madingi papuošalai

Sagės

Sagės Sagės, tai yra vienas iš madingiausių papuošalų šiuo metu.  Šis papuošalas gali jums padėti išreikšti jūsų  vaizduotę ir stiliaus jausmą.  Šie papuošalai  labai gražiai atrodys prie jūsų stiliaus.  Jūs turite suderinti metalus  ir akmenis,  galite pasirinkti ne vieną variantą  iš klasikinio arba šiuolaikiško dizaino.  Labai dažnai  būtent sagės tampa  puikaus įvaizdžio elementas.  Šis  papuošalas gali atverti puikias galimybes jūsų vaizduotei.  Iš pateikto prekių katalogo jūs  galėsite pasirinkti tą variantą, kuris bus gaminamas iš aukso ir sidabro. Tradicinė gėlių tematika papuošaluose padės įgauti savo  nepakartojamą  stilių.  Metalas  gali būti paverčiamas  švelniomis  gėlėmis, paukščiais ir egzotiškais  vabzdžiais. Visa tai atrodys  labai harmoningai.  Sagė gali labai pagyvinti griežt aprangą  ir  jai  suteikti labai ryškias natas.  Jūs galėsite įsigyti įvairaus  dydžio sages. Be tradicinių  modelių jūs galite įsigyti ir didesnius modelius, kurie papuoš sijonus  ir kelnes, galvos apdangalus.  Vienas iš neatskiriamų moteriškų aksesuarų  yra skarelė būtent todėl  jūs galite įsigyti sages, kurios yra gaminamos iš sidabro, bei emaliuotos  dangos.  Jau kelis  sezonus yra madingi lakoniški papuošalais, kurie yra auksiniai ir sidabriniai, taip pat jie gali  būti papildomi įvairiais  kitais elementais.  Jei jums  patinka  elegancija, tokiu  atveju jums  tiks klasikinės  sagės.  Šis  aksesuaras taps idealiu papildymu šalia jūsų švarkelio, palto arba kepurėlės.

Daugelis  papuošalų yra inkrustuojami  akmenimis.  Dėl tokios ypatingos  sudėties jūsų sagė  neužsikabins  už audinio, o tai reiškia kad jas dėvėti bus paprasta  ir patogu.  Tarp  modelių su  inkrustacijomis  dėmesį vilioja  įvairių  brangakmenių  deriniai, kurie  gali tikti prie įvairių atspalvių aprangos.  Visos  sagės turi  kruopštų ir mažą  užsegimą, kuris nebus pastebimas, kuris  organiškai papildys gaminio dizainą ir nepažeis aprangos.  Tarp moterims  skirtų papuošalų sagės  užima ypatingą vietą.  Įsigyti sagę, kuri  bus pagaminta  naudojant brangų metalą ir  jis  bus  dekoruotas  natūraliais  akmenimis, tai reiškia parodyti  koks yra  puikus jūsų skonis ir  ar sugebėsite tinkamai pasirinkti  aksesuarą.  Auksinės arba sidabrinės sagės idealiai įsipaišys  į  jūsų  aprangos kodą, tai taps puikus papuošalas, kuris gali  tikti  net prie mažos juodos suknelės ir  dalykinio kostiumo.  Tokia detalė gali padėti susegti  šaliką arba tiesiog papuoš jūsų rankinę. Bet kuriuo  atveju jūs galėsite būti  tikri, kad  jūs  atrodysite ne tiesiog stilingai ir patraukliai, o nepakartojamai.  Taigi ne veltui šie  papuošalai yra taip mylimi  moterų.

Kur gi  geriau pirkti sages?  Žinoma, kad internetinėje  parduotuvėje, kadangi tai yra paprasta ir patogu. Jūs galėsite  su džiaugsmu atverti naujas savo patrauklumo galimybes.  Asortimentas yra gausus taigi  galima  pasirinkti tiek klasikines, tiek ir modernias  sages, kurios jūsų įvaizdžiui suteiks daugiau žavesio.  Toks  aksesuaras kaip sagės taps puiki dovana jūsų mamai arba žmonai jei artinasi svarbi proga. Tai parodys  kokius  jausmus jūs jaučiate savo  mylimai moteriai. Sagės, kurios yra gaminamos  iš brangaus metalo galės papuošti jūsų darbinį kostiumą, jį pavers puošniu, taip pat galės papuošti jūsų  prabangią  suknelę.  Jei jūs norite būti originalus tokiu  atveju  nei vienas kitas papuošalas negalės  taip atlikti šios užduoties kaip  sagė.  Šis originalus papuošalas gali  papuošti rankinuką ir jūsų daiktui  bus suteikta  nauja spalva.  Kai  bus  dėvima  sagė labai svarbu nepaslėpti jos grožio su kitais papuošalais.  Šis kaprizingas juvelyrinis papuošalas turi būti dėmesio centre ir jis neturi būti  dalinamas.

 

Tauriųjų metalų papuošalai – ne tik pasipuošti, bet ir gydyti

tauriuju metalu papuosalai padeda sveikataiDažniausia papuošalai pasirenkami pagal tai, ar jie gražūs, ar stilingi, ar tiks prie turimos aprangos, ar padės pabrėžti individualų ir išskirtinį stilių. Tačiau iš tam tikrų rūšių metalo pagaminti, tam tikrais akmenėliais inkrustuoti papuošalai gali net ir gydyti. Ar esate girdėję apie papuošalų gydomąsiais galias? Ar manote, kad tik iš ypatingų vietų pirkti papuošalai gali turėti magiškų galių, o, pavyzdžiui, papuošalai internetu jau jų nebetenka? Pabandysime visa tai ir aptarti šiame straipsnyje.

Manote tai, kad senosios mūsų civilizacijos papuošalus ėmė gaminti iš metalų, tėra nekaltas atsitiktinumas? Ne, nes nuo seniausiųjų laikų buvo tikima, jog tam tikri metalai gali apsaugoti, išgydyti, suteikti sėkmės, globoti žmogų, kuris dėvi papuošalus. Kad metalai turi gydomųjų galių, ne vienas tiki ir šiandien: tai propaguoja alternatyviąja medicina užsiimantys gydytojai. Tam tikrų papuošalų dėvėjimas gali prilygti ligų profilaktikai ar kaip papildoma priemonė gydymui(si).

Kaip į šias tezes reaguoja šiuolaikinis mokslas? Bandant nustatyti, ar papuošalai organizmui išties daro kažkokį poveikį, nuolat atliekami įvairiausio masto tyrimai. Kaip sakoma, visi taškai ant „i“ dar nesudėlioti iki pat šios dienos. Tradicinė medicina yra prieš alternatyvius ir moksliškai nepatvirtintus gydymo būdus ir metodus. Daugelis medikų net įsitikinę, kad jų pacientams sukuriama savotiška iliuzija, vadinama „placebo efektu“: priemonė veiksminga tampa tik todėl, kad žmogus šventai tiki jos efektyvumu gydant.

Tačiau juk niekas, kaip sakoma, per galvą neduos: gal tikrai verta pabandyti ir įsitikinti, ar rankų darbo papuošalai, papuošalai internetu ar brangioji juvelyrika yra efektyvi kovojant su tam tikrais organizmo negalavimais? Bioenergetikai linkę manyti, kad netinkamai pasirinkti papuošalai gali ne gelbėti, o kaip tik sutrikdyti tam tikrų organizmo sistemų veiklą, sukelti negalavimų, ligas. Taigi kuo tikėti, o į ką žiūrėti skeptiškai – tik jūsų pasirinkimas. Mūsų misija – trumpai aptarti populiariausių tauriųjų metalų, iš kurių gaminama daugiausia rinkoje pasirodančių papuošalų, savybes.

Auksas: jauninamasis poveikis

Pastebėta, kad auksas – lyg antioksidantas, sulėtinantis senėjimo procesus. Auksą dievina daugelis kartų, tai investicinė, išliekamąją vertę turinti vertybė. Ne veltui auksas žmonėms kelia asociacijas su branda: gausiai auksu apsipuošusios vyresnio amžiaus damos tiesiog spindi, šis metalas jas akivaizdžiai atjaunina. Auksas buvo plačiai naudotas dantų protezams gaminti: jis skatina žaizdų gijimą, apsaugo nuo ėduonies. Tikima, kad nešiojami aukso dirbiniai padeda išvengti širdies ligų, atsikratyti depresijos, įkvepia kūrybinių galių, sugrąžina emocinę pusiausvyrą.

Vienodomis savybėmis pasižymi tiek parduotuvėse pirkti, tiek ir papuošalai internetu. Tačiau reikėtų įdėmiau įvertinti paveldėtus papuošalus: yra žmonių, tikinčių, kad auksas taip pat turi aurą ir savyje kaupia teigiamą arba neigiamą energiją. Jei papuošalą dėvėjo geras, ramus žmogus, tuomet drąsiai dėvėkite ir jūs, tačiau jei papuošalas priklausė piktam, blogam žmogui, gal verčiau tokį dirbinį parduoti.

Sidabras: raminamasis poveikis

Tikriausiai esate girdėję apie antibakterines sidabro galias. Sidabras – tvirtesnis už auksą, tačiau gerokai pigesnis metalų lydinys. Neretai įdrėskimams, žaizdelėms gydyti, dezinfekuoti naudojamas sidabro prisotintas vanduo. Šis vanduo taip pat gerina virškinimą, padeda norintiems išsivalyti organizmą. Pastebimas sidabro poveikis gydant jaunatvinius spuogus, pūlinius ir kt. Manoma, kad sidabro dirbiniai daro teigiamą įtaką nervų sistemai. Jei sidabriniai papuošalai ima juoduoti, galima įtarti kokią nors organizmo ligą, dažnai –skydliaukės sutrikimus. Juoduojantys, tamsėjantys sidabro papuošalai internetu gali signalizuoti ir apie tai, kad žmogus vartoja per daug alkoholio.

© 2018 LVI.lt

Theme by Anders NorenUp ↑