LVI.lt

Lietuvos Verslo Informacija

Category: Apatinis trikotažas

Nuo šalčio sauganti termo apranga

termo aprangaUž langų karaliaujant žiemai, ieškome šiltų rūbų. Kokybiška apranga padeda išvengti peršalimo ligų ir mėgautis maksimaliu komfortu. Juk taip smagu išeiti pasivaikščioti apsnigtais takais ar žaisti su vaikais sniego pusnyse. Šilti rūbai bus reikalingi ir tuo atveju, jei aktyviai sportuojate. Šiuo metų laiku geriausias sprendimas – profesionali termo apranga, nevaržanti judesių ir apsauganti nuo prakaitavimo rūpesčių.

Jei norite jaustis šiltai ir patogiai, svarbiausia – pagalvoti apie šiltus apatinius, maloniai priglundančius prie kūno ir neleidžiančius sušalti. Jei siekiate maksimalaus komforto, jums bus reikalingi kokybiški termo apatiniai, efektyviai šalinantys drėgmę (drėgmė perduodama viršutiniams drabužių sluoksniams). Termo rūbai turi maloniai priglusti prie kūno, tačiau negali varžyti jūsų judesių. Be to, termo apranga tinka net ir jautriai bei alergiškai odai – specialus audinys neleidžia daugintis mikroorganizmams ir užtikrina maksimalų komfortą. Ilgą laiką buvo manoma, kad šilti apatiniai turi būti gaminami iš medvilnės ar vilnos, tačiau negalima paneigti šios aprangos trūkumų – pirmiausia, tokie drabužiai greitai peršlampa nuo prakaito, todėl netinka aktyviai sportuojantiems žmonėms, be to, paprastai jie nemaloniai graužia ir dirgina kūną. Tuo tarpu kokybiški termo drabužiai ne tik išgarina kūno drėgmę, bet ir padeda palaikyti pastovią kūno temperatūrą.

Jei norite nesušalti speigingomis žiemos dienomis, negalite apsiriboti termo apatiniais. Jums bus reikalingi ir kokybiški antrojo sluoksnio drabužiai, pvz., megztiniai. Tai itin svarbu tuo atveju, jei lauke ketinate praleisti daugiau laiko. Viduriniojo sluoksnio termo apranga šalina perteklinę drėgmę, maloniai šildo kūną ir padeda palaikyti optimalią temperatūrą. Be to, termo rūbai yra lengvi ir patogūs, todėl su jais nesijausite suvaržyti ir apsunkę. Paskutinis etapas – viršutiniojo sluoksnio termo apranga, kuri saugo nuo itin nemalonių aplinkos veiksnių, pvz., vėjo, sniego ar lietaus. Su tokia apranga jausitės laisvai ir patogiai, nesvarbu, ar išsiruošėte žiemos pasivaikščiojimams, ar domitės kalnų slidinėjimu.

Ilgą laiką buvo manoma, kad termo rūbai skirti tik specialiųjų poreikių tenkinimui, pvz., sportininkams, tačiau pastaraisiais metais įvertintas termo aprangos universalumas. Tiesa, labai svarbu įsigyti idealiai jums tinkančius drabužius. Jei niekada anksčiau nepirkote termo rūbų, turėtumėte pasitarti su šios aprangos pardavėjais ar konsultantais, kurie įvertins jūsų pomėgius ir tikslus, kad padėtų išsirinkti idealiai jums tinkančią aprangą. Nepamirškite, kad labai svarbu rinktis jūsų dydį atitinkančius drabužius, kadangi su mažais ar laisvais drabužiais jausitės ne tik nepatogiai, bet ir negalėsite įvertinti visų termo aprangos privalumų. Visais atvejais rekomenduojama rinktis žinomų gamintojų aprangą, išsiskiriančia patvarumu, tvirtumu ir lengva priežiūra.

Pozityvesnio mąstymo gyvenime ir miegamajame link

jaunatviski naktinukaiNuobodus seksualinis gyvenimas lydi nemažai porų. Tačiau psichologai pastebi, kad jei žmonėms sekasi darbe, asmeniniame gyvenime, jei žmonės stengiasi būti geros nuotaikos, ir jų intymus gyvenimas yra nepalyginamai geresnis nei tų, kuriems nesiseka ir kurie yra nuolatos suirzę. Taip pat pastebima, kad moterys, kurios aktyviai gyvena ir dirba, lovoje greičiau pasitenkina ir iš meilės žaidimų gali pasisemti daugiau nei tos, kurios yra pasyvios ir nežino, ko nori iš gyvenimo.

Didesnis pasitikėjimas

Taip pat tyrimų įrodyta, kad sėkmingos moterys, užkluptos sunkumų, rečiau suabejoja savo partnerio jausmais. O tos, kurios savimi nepasitiki, kurios save nuvertina, retai kada pasiekia karjeros aukštumų ir nuolatos suabejoja savo partnerių tyrais jausmais. Kuo žmogus prasčiau vertina save, tuo jo požiūris į aplinkinius yra labiau neigiamas. Į gyvenimą reikėtų žvelgti tik pozityviai – tai suteikia ne tik daugiau laimės, bet ir leidžia mėgautis paprastais dalykais, pavyzdžiui, mylimojo apsikabinimu. Moterų, kurios nusiteikia optimistiškai ir kovoja su visomis negandomis, seksualinis gyvenimas yra tvirtesnis ir stabilesnis. Jų kūnus puošia seksualūs naktinukai arba visiškas nuogumas, jos nesislapsto po šiltomis pižamomis ir nebijo meilės aktą atlikti kai šviesa kambaryje uždegta. Tokios moterys yra išsivadavusios iš bet kokių kompleksų, nes tiesiog neturi laiko apie juos galvoti, arba užtikrintai rūpinasi savo kūnu, tad ir neturi jokio pagrindo kompleksuoti. Svarbiausia – tai mokėti iš gyvenimo imti viską ir neleisti, kad kažkas sugniuždytų ar kėsintųsi atimti bent dalelę patiriamo malonumo.

Kaip elgtis, kad pasitikėjimas savimi nedingtų?

Norite visada spinduliuoti pasitikėjimu savimi? Jei taip, puoškitės, dažykitės, tegul senus sudėvėtus naktinius marškinius pakeičia jaunatviški naktinukai, o senus drabužius – stilingi ir ryškūs. Taip pat puiki terapija – paimti baltą popieriaus lapą, ant jo susirašyti visas geriausias savo savybes, pastarųjų metų laimėjimus ir šį sąrašiuką pakabinti kokioje nors ypač gerai matomoje vietoje namuose. Nuolat prisiminkite, kokia puiki žmona, mama, karjeros moteris, laikanti kelis namų kampus esate.

Išmokite įsiklausyti į savo troškimus

Nesvarbu, ar kalbėsime apie intymųjį gyvenimą, ar apie bet ką kitką – svarbu, kad darytumėte tai, kas patinka jums, o ne kitiems – tik tada pasijusite išties laiminga ir ypatinga. Nelaimingi yra tie, kurie nuomonę laiko giliai viduje, kurie negali ar gėdinasi išsakyti savo jausmus ir lūkesčius – jie lieka nepatenkinti ir užsisklendžia savyje. Jei nenorite nuolatos tapti padėties šeimininke, ja tapkite bent kartais: juk turite teisę mylėtis tada kai to norite, kaip norite ir galiausiai – su tuo žmogumi, su kuriuo norite. Taip pat privaloma kalbėti ir reikšti savo mintis – gal ir partneris turi nusiskundimų, tad nepatariame susikoncentruoti tik į save. Išmokykite balansuoti tarp vadinamojo aukso viduriuko – ir kad avys liktų sveikos, ir kad vilkas būtų sotus.

Ką pakeisti vardan geresnių santykių?

Į santykius įneškite daugiau įvairovės: jei iki šiol manėte, kad sekso žaisliukai, seksualūs naktinukai, romantika – tik neturinčiųjų ką veikti pramanas, keiskite tokį sustabarėjusį požiūrį. Ir atsikratykite tų įkyrių minčių, susijusių su partneriu: ar jam gera, ar jis patenkintas ir laimingas. Vyrams reikia mažiau, jie mažiau jausmingi ir ne tokie jautrūs, tad jei mylimasis sako, kad viskas gerai, reiškia, taip ir yra. Įkyrios abejonės dažnai trukdo pasimėgauti, atsipalaiduoti, taigi pačios siekdamos malonumo, jį leiskite patirti ir asmeniui, kuris su jumis drauge – tai pats efektyviausias patarimas.

© 2018 LVI.lt

Theme by Anders NorenUp ↑