LVI.lt

Lietuvos Verslo Informacija

Category: Prekyba

Sagės tai madingi papuošalai

Sagės

Sagės Sagės, tai yra vienas iš madingiausių papuošalų šiuo metu.  Šis papuošalas gali jums padėti išreikšti jūsų  vaizduotę ir stiliaus jausmą.  Šie papuošalai  labai gražiai atrodys prie jūsų stiliaus.  Jūs turite suderinti metalus  ir akmenis,  galite pasirinkti ne vieną variantą  iš klasikinio arba šiuolaikiško dizaino.  Labai dažnai  būtent sagės tampa  puikaus įvaizdžio elementas.  Šis  papuošalas gali atverti puikias galimybes jūsų vaizduotei.  Iš pateikto prekių katalogo jūs  galėsite pasirinkti tą variantą, kuris bus gaminamas iš aukso ir sidabro. Tradicinė gėlių tematika papuošaluose padės įgauti savo  nepakartojamą  stilių.  Metalas  gali būti paverčiamas  švelniomis  gėlėmis, paukščiais ir egzotiškais  vabzdžiais. Visa tai atrodys  labai harmoningai.  Sagė gali labai pagyvinti griežt aprangą  ir  jai  suteikti labai ryškias natas.  Jūs galėsite įsigyti įvairaus  dydžio sages. Be tradicinių  modelių jūs galite įsigyti ir didesnius modelius, kurie papuoš sijonus  ir kelnes, galvos apdangalus.  Vienas iš neatskiriamų moteriškų aksesuarų  yra skarelė būtent todėl  jūs galite įsigyti sages, kurios yra gaminamos iš sidabro, bei emaliuotos  dangos.  Jau kelis  sezonus yra madingi lakoniški papuošalais, kurie yra auksiniai ir sidabriniai, taip pat jie gali  būti papildomi įvairiais  kitais elementais.  Jei jums  patinka  elegancija, tokiu  atveju jums  tiks klasikinės  sagės.  Šis  aksesuaras taps idealiu papildymu šalia jūsų švarkelio, palto arba kepurėlės.

Daugelis  papuošalų yra inkrustuojami  akmenimis.  Dėl tokios ypatingos  sudėties jūsų sagė  neužsikabins  už audinio, o tai reiškia kad jas dėvėti bus paprasta  ir patogu.  Tarp  modelių su  inkrustacijomis  dėmesį vilioja  įvairių  brangakmenių  deriniai, kurie  gali tikti prie įvairių atspalvių aprangos.  Visos  sagės turi  kruopštų ir mažą  užsegimą, kuris nebus pastebimas, kuris  organiškai papildys gaminio dizainą ir nepažeis aprangos.  Tarp moterims  skirtų papuošalų sagės  užima ypatingą vietą.  Įsigyti sagę, kuri  bus pagaminta  naudojant brangų metalą ir  jis  bus  dekoruotas  natūraliais  akmenimis, tai reiškia parodyti  koks yra  puikus jūsų skonis ir  ar sugebėsite tinkamai pasirinkti  aksesuarą.  Auksinės arba sidabrinės sagės idealiai įsipaišys  į  jūsų  aprangos kodą, tai taps puikus papuošalas, kuris gali  tikti  net prie mažos juodos suknelės ir  dalykinio kostiumo.  Tokia detalė gali padėti susegti  šaliką arba tiesiog papuoš jūsų rankinę. Bet kuriuo  atveju jūs galėsite būti  tikri, kad  jūs  atrodysite ne tiesiog stilingai ir patraukliai, o nepakartojamai.  Taigi ne veltui šie  papuošalai yra taip mylimi  moterų.

Kur gi  geriau pirkti sages?  Žinoma, kad internetinėje  parduotuvėje, kadangi tai yra paprasta ir patogu. Jūs galėsite  su džiaugsmu atverti naujas savo patrauklumo galimybes.  Asortimentas yra gausus taigi  galima  pasirinkti tiek klasikines, tiek ir modernias  sages, kurios jūsų įvaizdžiui suteiks daugiau žavesio.  Toks  aksesuaras kaip sagės taps puiki dovana jūsų mamai arba žmonai jei artinasi svarbi proga. Tai parodys  kokius  jausmus jūs jaučiate savo  mylimai moteriai. Sagės, kurios yra gaminamos  iš brangaus metalo galės papuošti jūsų darbinį kostiumą, jį pavers puošniu, taip pat galės papuošti jūsų  prabangią  suknelę.  Jei jūs norite būti originalus tokiu  atveju  nei vienas kitas papuošalas negalės  taip atlikti šios užduoties kaip  sagė.  Šis originalus papuošalas gali  papuošti rankinuką ir jūsų daiktui  bus suteikta  nauja spalva.  Kai  bus  dėvima  sagė labai svarbu nepaslėpti jos grožio su kitais papuošalais.  Šis kaprizingas juvelyrinis papuošalas turi būti dėmesio centre ir jis neturi būti  dalinamas.

 

Nuo šalčio sauganti termo apranga

termo aprangaUž langų karaliaujant žiemai, ieškome šiltų rūbų. Kokybiška apranga padeda išvengti peršalimo ligų ir mėgautis maksimaliu komfortu. Juk taip smagu išeiti pasivaikščioti apsnigtais takais ar žaisti su vaikais sniego pusnyse. Šilti rūbai bus reikalingi ir tuo atveju, jei aktyviai sportuojate. Šiuo metų laiku geriausias sprendimas – profesionali termo apranga, nevaržanti judesių ir apsauganti nuo prakaitavimo rūpesčių.

Jei norite jaustis šiltai ir patogiai, svarbiausia – pagalvoti apie šiltus apatinius, maloniai priglundančius prie kūno ir neleidžiančius sušalti. Jei siekiate maksimalaus komforto, jums bus reikalingi kokybiški termo apatiniai, efektyviai šalinantys drėgmę (drėgmė perduodama viršutiniams drabužių sluoksniams). Termo rūbai turi maloniai priglusti prie kūno, tačiau negali varžyti jūsų judesių. Be to, termo apranga tinka net ir jautriai bei alergiškai odai – specialus audinys neleidžia daugintis mikroorganizmams ir užtikrina maksimalų komfortą. Ilgą laiką buvo manoma, kad šilti apatiniai turi būti gaminami iš medvilnės ar vilnos, tačiau negalima paneigti šios aprangos trūkumų – pirmiausia, tokie drabužiai greitai peršlampa nuo prakaito, todėl netinka aktyviai sportuojantiems žmonėms, be to, paprastai jie nemaloniai graužia ir dirgina kūną. Tuo tarpu kokybiški termo drabužiai ne tik išgarina kūno drėgmę, bet ir padeda palaikyti pastovią kūno temperatūrą.

Jei norite nesušalti speigingomis žiemos dienomis, negalite apsiriboti termo apatiniais. Jums bus reikalingi ir kokybiški antrojo sluoksnio drabužiai, pvz., megztiniai. Tai itin svarbu tuo atveju, jei lauke ketinate praleisti daugiau laiko. Viduriniojo sluoksnio termo apranga šalina perteklinę drėgmę, maloniai šildo kūną ir padeda palaikyti optimalią temperatūrą. Be to, termo rūbai yra lengvi ir patogūs, todėl su jais nesijausite suvaržyti ir apsunkę. Paskutinis etapas – viršutiniojo sluoksnio termo apranga, kuri saugo nuo itin nemalonių aplinkos veiksnių, pvz., vėjo, sniego ar lietaus. Su tokia apranga jausitės laisvai ir patogiai, nesvarbu, ar išsiruošėte žiemos pasivaikščiojimams, ar domitės kalnų slidinėjimu.

Ilgą laiką buvo manoma, kad termo rūbai skirti tik specialiųjų poreikių tenkinimui, pvz., sportininkams, tačiau pastaraisiais metais įvertintas termo aprangos universalumas. Tiesa, labai svarbu įsigyti idealiai jums tinkančius drabužius. Jei niekada anksčiau nepirkote termo rūbų, turėtumėte pasitarti su šios aprangos pardavėjais ar konsultantais, kurie įvertins jūsų pomėgius ir tikslus, kad padėtų išsirinkti idealiai jums tinkančią aprangą. Nepamirškite, kad labai svarbu rinktis jūsų dydį atitinkančius drabužius, kadangi su mažais ar laisvais drabužiais jausitės ne tik nepatogiai, bet ir negalėsite įvertinti visų termo aprangos privalumų. Visais atvejais rekomenduojama rinktis žinomų gamintojų aprangą, išsiskiriančia patvarumu, tvirtumu ir lengva priežiūra.

Macbook air case – patikima apsauga kompiuteriui, nesvarbu, kur jis bebūtų

Macbook air caseKaip vasarą praleido jūsų vaikas? Pramogavo kartu su jumis Lietuvos ar užsienio kurorte? Nerūpestingai šėlo kieme su draugais? Buvo ‘ištremtas“ pas senelius į kaimą, o gal turiningai leido laiką stovykloje su bendraamžiais? Atėjęs ruduo ir mokslo metai grafiką sudėlioja pagal savo taisykles: mokykla, užklasiniai užsiėmimai, namų darbai ir…kompiuteris. Šiuolaikinis mokymo procesas kompiuterizavimo prasme pasiekęs tokį lygį, jog daugelis prieš kurį laiką baigusiųjų ir neturinčių mokyklinio amžiaus vaikų tikriausiai net įsivaizduoti negali. Informacinės technologijos palengvina užduočių atlikimą, suteikia neribotas galimybes tobulėti norimoje srityje, kontaktuoti su mokytojais bei bendramoksliais. Aišku, jaunoji karta prie kompiuterio noriai leidžia ir laisvaikį. Neturėtumėte nustebti, jei jūsų atžala pareikštų pageidavimą savo nešiojamąjį kompiuterį neštis ir į mokyklą. Sutikite, vaikai mėgsta pasipuikuoti vienas prieš kitą. Tėvai, jei tik turi tokią galimybę, pasirengę pastariesiems suteikti viską, kas geriausia: o apie macbook’ą svajoja daugelis. Jei vis dėl to duosite leidimą šį ganėtinai brangų prietaisą išnešti iš namų – į mokyklą, biblioteką ar pas draugus – turite pasirūpinti jo apsauga nuo išorinio fizinio pavojaus – sumušimo, įbrėžimų, dulkių, purvo ir panašiai. Macbook air case – būtent tai, ką privalote įsigyti.

IMG_9726 (Custom) (1)Iš tokių natūralių medžiagų kaip vilna pagamintas Macbook air case – puikus pasirinkimas vertinantiems išskirtinumą bei kokybę. Galite būti tikras, jog nešiojamasis kompiuteris mokykloje bus saugus (jei vaikas bus atidus ilgapirščių atžvilgiu) – dėka 4 mm storio veltinio sluoksnio, jam nepakenks nei aštrių daiktų „draugystė“, nei netikėtai užtiškę keli vandens lašai ar per pertrauką bėgiojančių vaikų sukeltos dulkės (juk žinote, kaip neigiamai dulkės veikia kompiuterio darbą?). Originalus dėklo dizainas (pasirinkto atspalvio vilna su natūralios odos imitacija) dar labiau pabrėš aukštą kompiuterio klasę – tai tikrai patiks jaunuoliams, kurie, kaip minėjome yra linkę pasigirti turimais daiktais. Dėl gamyboje naudojamų kokybiškų medžiagų, Macbook air case ilgai išliks toks, kokį įsigijote – nenusitrins, neišbluks spalvos. Taigi, tai – protinga ir ilgalaikė investicija į brangaus daikto saugumą nesvarbu  kur prireiktų jį išsinešti.

 

Natūralaus akmens židinių apdaila klasikiniame ir moderniame interjere

židinių apdailaPamažu šaltėjant orams vis dažniau pasvajojame apie vėsiai jaukius vakarus namuose prie židinio. Vis tik, jaukumą kiekvienas įsivaizduojame kiek kitaip ir dėl to židinio tipo, stiliaus bei apdailos  pasirinkimas tampa svarbiu akcentu įsivaizduojant tobulą laiką gėrintis židinio liepsna. Šiuo atžvilgiu, židinių apdaila tampa svarbia ne tik estetine, tačiau ir kokybine židinio dalimi, o akmuo – iki šiol lieka populiariausia ir patikimiausia medžiaga, naudojama židinių apdailai.

Kompanija „Veritas Ana“ – viena iš įmonių, savo klientams siūlančių natūralaus akmens gaminius, tarp kurių: stalviršiai, laiptai, sienų, grindų, vonios plytelės, vidaus palangės, kriauklės, pjaustymo lentelės, staliukai, skulptūros, šviestuvai ir kitos akmeninės interjero detalės. Įmonė taip pat projektuoja ir gamina natūralaus akmens židinių apdailas. Didžiają dalį židinių apdailų „Veritus Ana“ gamina iš natūralaus marmuro, o taip pat granito ir travertino. Ir tikrai neatsitiktinai. Būtent šie akmenys pasižymi savybėmis, kaip atsparumu trinčiai ir temperatūrų pokyčiams, ilgaamžiškumu bei ekologiškumu. Jos užtikrina ilgesnį židinio eksploatavimo laiką. Dar vienas itin svarbus natūralaus akmens privalumas – plati spalvų ir raštų paletė, kurios dėka natūralaus akmens židinio apdaila ras vietą tiek modernios, tiek labiau į klasiką linkusios erdvės interjere.

Klasikinio interjero mylėtojams aktuali galėtų būti klasikino marmuro židinių apdaila. Marmuras laikomas bene prabangiausiu akmenu, kurio subtilūs raštai bei spalvos puikiai dera prie klasikinio namų interjero. Tiesa, kainos už „Veritus Ana“ klasikinio stiliaus marmurinę židinių apdailą svyruoja nuo 1217 iki 2840 Eur, tačiau dėl atsparumo karščiui marmuras puikiai tinka židinių apdailai.

Marmuras kuo puikiausiai dera ir modernaus interjero namuose, tiesa tokiu atveju dažniau naudojamas poliruotas marmuras. Kuriant modernų interjerą galima drąsiau eksperimentuoti ir su marmuro spalvomis, ypač dėl to, kad natūralus marmuras būna juodos, žalios ar net geltonos spalvų. Kainos atžvilgiu modernaus stiliaus marmurinė židinių apdaila yra pigesnė už klasikinio stiliaus: nuo 840 iki 1304 Eur.

Renkantis židinio apdailą ne ką mažiau svarbu žinoti ir židinio poziciją bendrame būsto interjere. Židinys gali būti pagrindiniu svetainės, miegamojo ar net virtuvės akcentu, tačiau jis taip pat be didelių sunkumų gali, tarsi, pranykti erdvėje ir tapti matomu, kuomet yra norima. Šiuo atžvilgiu, židinių apdaila įgauna dar daugiau svorio estetiniu atžvilgiu. Todėl, siekiant, kad židinys taptų kambario puošmena, o ne erzinančiu interjero atribudu, „Veritus Ana“ dizainerių ir akmens apdirbimo meistrų konsultacija gali tapti itin naudinga.

 

Makita elektriniai įrankiai – patikimiausi rinkoje?

MakitaKone kiekvienas siekia, jog kasdieniai darbai būtų atlikti kuo greičiau ir kokybiškiau. Tai suprantančios įmonės stengiasi padėti, kurdamos produkciją, kuri palengvintų mūsų gyvenimą. Kompanija „Makita“ – viena tokių. Įmonės asortimentą sudaro aukščiausios ar vidutinės kokybės elektriniai įrankiai, skirti profesionaliems statybininkams ar kitų sričių specialistams, užsiimantiems statybos, sodininkystės, medžio apdirbimo darbais ir kt. Kuo „Makita“ ir jos elektriniai įrankiai išsiskiria iš kitų?

Visų pirma, įmonė gali didžiuotis 100 metų patirtimi įrankių dizaino ir inžinerijos srityse. „Makita“, besiverčianti motorų ir transformatorių prekyba bei remontu,  įkurta 1915 metais Japonijoje. Nuo tada įmonės veikla yra labai išplėtota: šiandien „Makita“ turi 19 atstovybių Japonijoje ir 39
prekybos atstovybes užsienyje, o jos produkcija yra gaminama septyniose iš jų: JAV, Kanadoje, Brazilijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Rumunijoje ir Kinijoje.

Kalbant apie produkciją, įmonės asortimentas taip pat nepalyginamai platesnis negu buvo pradžioje. Jį sudaro tokios įrankių kategorijos: akumuliatoriniai įrankiai, lazeriniai prietaisai, universalūs švytuokliniai įrankiai, viniakalės ir kompresoriai, gręžimo ir tvirtinimo įrankiai, metalo įrankiai, dulkių siurbliai, medžio apdirbimo darbams skirti įrankiai, sodui ir daržui reikalingi įrankiai, aukšto slėgio plovimo įranga ir kita. Anot „Makita“ atstovų jų elektriniai įrankiai yra gaminami tik iš aukščiausios kokybės žaliavų ir dėl to jie – patikimiausi industrijoje. „Makita“ kompanija kelia griežčiausius reikalavimus komponentų ir užbaigtų produktų testavimui.

Visų antra, be didžiulių standartų gamybiniams procesams „Makita“ daug dėmesio skiria ir visapusiškam klientų priežiūros tinklo vystymui. Kompanija akcentuoja produkcijos kokybės ir efektyvaus aptarnavimo svarbą, matyt, dėl to kompanija gali didžiuotis turėdama kone nepriekaištingą klientų aptarnavimo reputaciją. Jos žinioje 600 – ų priežiūros centrų tinklas Japonijoje, o  ką jau kalbėti apie tokių centrų skaičių tarptautiniu mastu. Net Lietuvoje veikia 7 „Makita“ įgalioti priežiūros centrai.

Be to, Lietuvoje yra įsikūrę daugiau negu 100 „Makita“ atstovybių, kurių vienos prekiauja kompanijos įrankiais bei įrankių priedais, o kitos kartu siūlo ir remonto paslaugas. Prieš keliaujant į vieną iš atstovybių vertėtų išsiaiškinti kokias prekes ir paslaugas konkreti atstovybė siūlo. „Makita“ produkcija nėra pigi, tačiau kaina yra grindžiama tuo, kad elektriniai įrankiai yra pritaikomi skirtingiems darbams atlikti. Tokiu atžvilgiu, kainos ir kokybės santykis yra pakankamai geras.

Butai Vilnius ir gyvenamieji rajonai

butai vilniujeJei dar nežinote kokiame rajone norite gyventi, šis straipsnis kaip tik Jums. Straipsnyje trumpai aptarsime ir paminėsime pliusus rajonų, kuriuose naujų butai Vilnius pasiūla didžiausia.

Šeškinė – Vilniaus rajonas, pasižymintis puikiomis gyvenimui sąlygomis. Rajone įsikūrusi viena didžiausių poliklinikų Vilniuje, didelė turgavietė, prekybos centras ,, Akropolis ‘‘ ir daug mažesnių įvairias paslaugas teikiančių įmonių. Visgi, rajone gamtos neperdauginusiai, tačiau tai atperka gan nedidelės butų kainos.

Pilaitė – Vilniaus šiaurinėje dalyje įsikūręs rajonas, gausus gamtos bei itin tvarkingos aplinkos. Tituluojamas mažiausiai užterštu Vilniaus rajonu. Sveikatingumu besirūpinantys žmonės neras švaresnio rajono įsigyti butai Vilnius nei Pilaitėje.

Pašilaičiai yra miesto šiaurinėje dalyje įsikūręs rajonas. Patogus susisiekimas tiek viešuoju, tiek nuosavu transportu su miesto centru. Rajonas turi pakankamai švietimo įstaigų, geri pėsčiųjų takai, graži aplinka ir tvarkingi daugiabučiai.
Bene pats didžiausias Vilniaus rajonas – Žirmūnai. Rajonas įsikūręs netoli Neries kranto, todėl gausus gamtos. Žirmūnai turi nemažai parduotuvių, itin geras susisiekimas su Vilniaus centru.

Lazdynai – vienas didžiausių ir seniausių Vilniaus rajonų. Rajonas gausus gamtos, nemažai švietimo įstaigų ir parduotuvių.

Karoliniškės ganėtinai senas Vilniaus rajonas, gausus ugdymo įstaigų, turi savo polikliniką, daugybę parduotuvių, puikų susisiekimą. Nemažai gamtos, vaikų žaidimo aikštelių, butai pasižymi gana nedidelėmis kainomis.
Žvėrynas yra vienas iš seniausių Vilniaus rajonų. Tai daugiausiai gamtos turintis Vilniaus rajonas. Puikus susisiekimas su miesto centru ir visu Vilniumi. Šiuo metu Žvėrynas skaitomas vienu iš prestižiškiausių Vilniaus rajonų, todėl butų kainos bene didžiausios visame Vilniuje.

Naujininkai – rajonas įsikūręs pietinėje Vilniaus dalyje su puikiai išvystyta infrastruktūra. Naujininkus nuo senamiesčio ir naujamiesčio skiria geležinkelis, rajonas turi savo polikliniką, seniūniją, daug ugdymo įstaigų, geras susisiekimas su miesto centru. Butai pasižymi gana nedidelėmis kainomis

Naujamiestis – rajonas esantis Vilniaus miesto centre, į vakarus nuo geležinkelio stoties. Tai vienas seniausių Vilniaus rajonų, turintis apie 30 tūkst. gyventojų. Šiuo metu naujamiestis sparčiai besivystantis rajonas, kuriame steigiasi įvairiausi verslo centrai, atsiranda naujos laisvalaikio praleidimo vietos. Patogus susisiekimas tiek viešuoju, tiek ir savo transportu, senamiestis ar centras greitai pasiekiami pėsčiomis.

Antakalnis vienas seniausių Vilniaus rajonų, dažnai laikomas prestižiniu. Pasižymi gražia gamta, gydymo įstaigomis, itin gausiu viešuoju transportu, švietimo įstaigomis. Šiuo metu Antakalnyje gyvena apie 50 000 tūkst. gyventojų, nauji namai ir butai pasižymi išskirtine tvarka palyginus su kitais šio rajono pastatais.

Baltupiai – nedidelis ir gana naujas Vilniaus rajonas. Tai šiaurinis miesto rajonas, turintis nemažai švietimo įstaigų. Baltupiai pasižymi gana tvarkinga aplinka ir tvarkinga pastatų išvaizda.

Fabijoniškės puikiu susisiekimu pasižymintis Vilniaus rajonas, esantis miesto šiaurėje. Rajonas gausus parduotuvių, gyvenamųjų namų, švietimo įstaigų. Nemažai gamtos, butų kainos vidutinės.

Justiniškes – nedidelis rajonas, esantis Vilniaus šiaurės vakaruose. Gyventojų nemažai, tačiau tiek parduotuvių tiek ir švietimo įstaigų užtenka.

Taigi, kaip matote, rajonų, kuriuose galėtumėte įsigyti naują butai Vilnius daugybė, kiekvienas iš jų turi savų pliusų ir minusų. Todėl galima nesunkiai išsirinkti butą pagal kiekvieno poreikius.

Skalbyklės paieškos: kaip išsirinkti?

skalbykleIeškote naujos skalbimo mašinos? Kokybiškas ir visus jūsų poreikius atitinkantis gaminys džiugins ne vienerius metus, tačiau gali būti ir priešingai – jei apsilankę prekybos centre vadovausitės vien tik kainos kriterijumi, gali būti, kad naujuoju pirkiniu patenkinti nebūsite. Elektrotechnikos prekės yra gana brangi ir ilgalaikė investicija, todėl ieškodami svajonių skalbyklės, išlikite budrūs.

Visų pirma išsirinkite skalbimo mašinai tinkamą vietą. Nuo to priklausys pageidaujamo gaminio išmatavimai. Be to, privalote tiksliai žinoti, ko norite, pvz., skalbyklės su dangčiu viršuje ar su atidaromomis durelėmis. Nepamirškite, kad kai kurie variantai gali netikti vietai, kurioje planuojate laikyti skalbimo mašiną. Jei gyvenate bute, skalbyklę patariama statyti vonios kambaryje arba virtuvėje. Nuosavo namo šeimininkai turėtų pagalvoti apie rūsį – čia mažiau girdisi triukšmas, be to, nereikės apkrauti gyvenamųjų zonų papildoma technika. Žinoma, laipioti laiptais gali ir įkyrėti, todėl gerai pagalvokite, ar jums tai nesudarys sunkumų ir problemų ateityje.

Ieškodami visus jūsų lūkesčius atitinkančios skalbimo mašinos, įvertinkite jos talpą. Jei gyvenate vienas ir artimiausių metu neplanuojate sukurti šeimos, greičiausiai jums užteks ir nedidelės talpos skalbyklės. Jei turite didesnę šeimą, turėtumėte įsigyti didesnės įkrovos talpos skalbimo mašiną. Žinoma, neturėtumėte pamiršti, kad skalbyklės, kaip ir visos elektrotechnikos prekės, darbui naudos elektrą, todėl pagalvokite apie aukščiausios energetinės klasės techniką.

Įvertinkite konkretaus gaminio gręžimo apsukų greitį, kuris reiškia geresnį skalbinių išgręžimą. Specialistai rekomenduoja rinktis skalbimo mašiną, kuri per minutę padaro 1 000–1 500 apsukų. Žinoma, ne visus skalbinius reikia vienodai gręžti, tačiau tai ne bėda – šiuolaikinės modernios skalbyklės turi automatinių programų komplektą, todėl jūsų drabužiams bus parinktas maksimalus apsukų greitis. Apskritai, įvertinti skalbyklėje integruotas programas yra labai svarbu, pvz., jei esate sportuojantis ar aktyvų gyvenimo būdą mėgstantis žmogus, jums reikėtų programos, leidžiančios išskalbti nedidelį kiekį drabužių per itin trumpą laiką (pvz., 15 min.), jei esate natūralaus audinio mėgėjai, rinkitės skalbyklę, kuri turės patikimą vilnos ar mezginių skalbimo programą.

Tiesa, ilgą laiką buvo manoma, kad kuo daugiau programų yra skalbyklėje, tuo šis gaminys yra geresnis. Deja, skalbimo parinkčių atsirado tiek daug, kad naudotojai pradėjo nebesusigaudyti, kada ir kokį režimą reikia naudoti. Šiandieniniai skalbyklių gamintojai siekia supaprastinti šių gaminių valdymą ir pateikti instrukcijas kiek įmanoma paprasčiau. Į naujausias skalbimo mašinas diegiamos vos 4–5 programos, skirtos skirtingiems audinių tipams, papildomam skalavimui, mirkymui, sunkiau išvalomų dėmių šalinimui, greitam skalbimui ir pan. Aukštesnės klasės skalbimo mašinose dažniausiai yra papildomų funkcijų, pvz., nuo glamžymo sauganti sistema, garų rėžimas ar audinius tausojantis būgnas. Visai neseniai atsirado ir speciali programa, skirta itin ploniems audiniams plauti, bei antibakterinio skalbimo programa, kuri maždaug 10 minučių išlaiko aukštesnę temperatūrą ir tokiu būdu užtikrina bakterijų ar dulkių erkučių pašalinimą iš patalinės ar kasdien nešiojamų drabužių.

 

Populiariausios internetinių skelbimų svetainės

skelbimaiPer amžių amžius žmonės nuolatos užsiiminėjo mainais, prekyba. Seni daiktai pabosta, užsinorime kitų, tai kodėl nepardavus senienų kažkam, kam jų reikia? Ankščiau skelbimai buvo dedami į žurnalus, laikraščius, o dabar viskas persikėlė į internetinę erdvę. Prasidėjusi nuo internetinių aukcionų milžinės Ebay, šiandien internetinių skelbimų portalų banga vis dar auga. Apžvelkime keletą populiariausių Lietuvos ir užsienio didžiųjų žaidėjų.

Ebay.com

Ne veltui apie šį tinklapį kalbame pirmiausiai – nuo jo viskas prasidėjo. Tik atsidaręs 1995 m. jis pavergė internautų širdis. Prasidėjęs kaip vieno žmogaus valdomas projektas, greitai Ebay išaugo į multimilijoninę korporaciją, kurios tikslas – būti ne vien internetinių skelbimų, aukcionų ir internetinio „turgaus“ vieta, bet ir žmonių susibūrimo erdve, sujungiančia tautas. Taip ir atsitiko: šiuo metu Ebay yra aiški lyderė savo kategorijoje, vienijanti milijonus internetinių prekeivių ir pirkėjų.

Craigslist.org

Taip pat pradėjęs gyvuoti 1995 m., šis tinklapis iš pradžių tebuvo elektroninis naujienlaiškis, sukurtas padėti žmonėms sužinoti apie naujausius renginius, susibūrimus ir vakarėlius jame skelbimai net nebuvo talpinami. Įkūrėjas, Craig‘as Newmark‘as, buvo naujai atsikėlęs gyventojas San Fransiske, todėl jis sugalvojo Craigslist kaip būdą sau ir savo draugams patogiai dalintis renginių, vysiančių mieste, datomis. Tuo metu jis net nenutuokė, kad projektas išaugs į per 70 šalių jungiantį tinklą, kurio pagalba žmonės dabar dalinasi ne vien renginių datomis, tačiau pardavinėja daiktus, keičiasi jais, ieško darbo, ieško pažinčių ir kt.

Skelbiu.lt

Lietuviškoji minėtųjų pasaulio skelbimų gigantų alternatyva, veikianti tik Lietuvos teritorijoje. Jei kada nors bandėte ką nors parduoti ir nusipirkti internetu, didelė tikimybė, jog esate užklydę į šį portalą. Jis priklauso Allegro grupei – kompanijai, jungiančiai kitus panašaus pobūdžio tinklapius, tokius kaip Aruodas.lt, CvBankas.lt, Autogidas.lt ir kitus. Skelbiu.lt yra bendro pobūdžio skelbimų portalas, kuriame skelbimai kategorizuojami į grupes, kurios turi smulkesnius pošaknius – taip pirkėjams lengviau rasti ieškomus daiktus, o pardavėjams tai padeda nusitaikyti į tinkamą klientų auditoriją. Skelbiu.lt yra populiariausias skelbimų portalas Lietuvoje, nuolatos užimantis poziciją TOP 10 lankomiausių Lietuvos tinklalapių sąraše.

 

Pozityvesnio mąstymo gyvenime ir miegamajame link

jaunatviski naktinukaiNuobodus seksualinis gyvenimas lydi nemažai porų. Tačiau psichologai pastebi, kad jei žmonėms sekasi darbe, asmeniniame gyvenime, jei žmonės stengiasi būti geros nuotaikos, ir jų intymus gyvenimas yra nepalyginamai geresnis nei tų, kuriems nesiseka ir kurie yra nuolatos suirzę. Taip pat pastebima, kad moterys, kurios aktyviai gyvena ir dirba, lovoje greičiau pasitenkina ir iš meilės žaidimų gali pasisemti daugiau nei tos, kurios yra pasyvios ir nežino, ko nori iš gyvenimo.

Didesnis pasitikėjimas

Taip pat tyrimų įrodyta, kad sėkmingos moterys, užkluptos sunkumų, rečiau suabejoja savo partnerio jausmais. O tos, kurios savimi nepasitiki, kurios save nuvertina, retai kada pasiekia karjeros aukštumų ir nuolatos suabejoja savo partnerių tyrais jausmais. Kuo žmogus prasčiau vertina save, tuo jo požiūris į aplinkinius yra labiau neigiamas. Į gyvenimą reikėtų žvelgti tik pozityviai – tai suteikia ne tik daugiau laimės, bet ir leidžia mėgautis paprastais dalykais, pavyzdžiui, mylimojo apsikabinimu. Moterų, kurios nusiteikia optimistiškai ir kovoja su visomis negandomis, seksualinis gyvenimas yra tvirtesnis ir stabilesnis. Jų kūnus puošia seksualūs naktinukai arba visiškas nuogumas, jos nesislapsto po šiltomis pižamomis ir nebijo meilės aktą atlikti kai šviesa kambaryje uždegta. Tokios moterys yra išsivadavusios iš bet kokių kompleksų, nes tiesiog neturi laiko apie juos galvoti, arba užtikrintai rūpinasi savo kūnu, tad ir neturi jokio pagrindo kompleksuoti. Svarbiausia – tai mokėti iš gyvenimo imti viską ir neleisti, kad kažkas sugniuždytų ar kėsintųsi atimti bent dalelę patiriamo malonumo.

Kaip elgtis, kad pasitikėjimas savimi nedingtų?

Norite visada spinduliuoti pasitikėjimu savimi? Jei taip, puoškitės, dažykitės, tegul senus sudėvėtus naktinius marškinius pakeičia jaunatviški naktinukai, o senus drabužius – stilingi ir ryškūs. Taip pat puiki terapija – paimti baltą popieriaus lapą, ant jo susirašyti visas geriausias savo savybes, pastarųjų metų laimėjimus ir šį sąrašiuką pakabinti kokioje nors ypač gerai matomoje vietoje namuose. Nuolat prisiminkite, kokia puiki žmona, mama, karjeros moteris, laikanti kelis namų kampus esate.

Išmokite įsiklausyti į savo troškimus

Nesvarbu, ar kalbėsime apie intymųjį gyvenimą, ar apie bet ką kitką – svarbu, kad darytumėte tai, kas patinka jums, o ne kitiems – tik tada pasijusite išties laiminga ir ypatinga. Nelaimingi yra tie, kurie nuomonę laiko giliai viduje, kurie negali ar gėdinasi išsakyti savo jausmus ir lūkesčius – jie lieka nepatenkinti ir užsisklendžia savyje. Jei nenorite nuolatos tapti padėties šeimininke, ja tapkite bent kartais: juk turite teisę mylėtis tada kai to norite, kaip norite ir galiausiai – su tuo žmogumi, su kuriuo norite. Taip pat privaloma kalbėti ir reikšti savo mintis – gal ir partneris turi nusiskundimų, tad nepatariame susikoncentruoti tik į save. Išmokykite balansuoti tarp vadinamojo aukso viduriuko – ir kad avys liktų sveikos, ir kad vilkas būtų sotus.

Ką pakeisti vardan geresnių santykių?

Į santykius įneškite daugiau įvairovės: jei iki šiol manėte, kad sekso žaisliukai, seksualūs naktinukai, romantika – tik neturinčiųjų ką veikti pramanas, keiskite tokį sustabarėjusį požiūrį. Ir atsikratykite tų įkyrių minčių, susijusių su partneriu: ar jam gera, ar jis patenkintas ir laimingas. Vyrams reikia mažiau, jie mažiau jausmingi ir ne tokie jautrūs, tad jei mylimasis sako, kad viskas gerai, reiškia, taip ir yra. Įkyrios abejonės dažnai trukdo pasimėgauti, atsipalaiduoti, taigi pačios siekdamos malonumo, jį leiskite patirti ir asmeniui, kuris su jumis drauge – tai pats efektyviausias patarimas.

Tauriųjų metalų papuošalai – ne tik pasipuošti, bet ir gydyti

tauriuju metalu papuosalai padeda sveikataiDažniausia papuošalai pasirenkami pagal tai, ar jie gražūs, ar stilingi, ar tiks prie turimos aprangos, ar padės pabrėžti individualų ir išskirtinį stilių. Tačiau iš tam tikrų rūšių metalo pagaminti, tam tikrais akmenėliais inkrustuoti papuošalai gali net ir gydyti. Ar esate girdėję apie papuošalų gydomąsiais galias? Ar manote, kad tik iš ypatingų vietų pirkti papuošalai gali turėti magiškų galių, o, pavyzdžiui, papuošalai internetu jau jų nebetenka? Pabandysime visa tai ir aptarti šiame straipsnyje.

Manote tai, kad senosios mūsų civilizacijos papuošalus ėmė gaminti iš metalų, tėra nekaltas atsitiktinumas? Ne, nes nuo seniausiųjų laikų buvo tikima, jog tam tikri metalai gali apsaugoti, išgydyti, suteikti sėkmės, globoti žmogų, kuris dėvi papuošalus. Kad metalai turi gydomųjų galių, ne vienas tiki ir šiandien: tai propaguoja alternatyviąja medicina užsiimantys gydytojai. Tam tikrų papuošalų dėvėjimas gali prilygti ligų profilaktikai ar kaip papildoma priemonė gydymui(si).

Kaip į šias tezes reaguoja šiuolaikinis mokslas? Bandant nustatyti, ar papuošalai organizmui išties daro kažkokį poveikį, nuolat atliekami įvairiausio masto tyrimai. Kaip sakoma, visi taškai ant „i“ dar nesudėlioti iki pat šios dienos. Tradicinė medicina yra prieš alternatyvius ir moksliškai nepatvirtintus gydymo būdus ir metodus. Daugelis medikų net įsitikinę, kad jų pacientams sukuriama savotiška iliuzija, vadinama „placebo efektu“: priemonė veiksminga tampa tik todėl, kad žmogus šventai tiki jos efektyvumu gydant.

Tačiau juk niekas, kaip sakoma, per galvą neduos: gal tikrai verta pabandyti ir įsitikinti, ar rankų darbo papuošalai, papuošalai internetu ar brangioji juvelyrika yra efektyvi kovojant su tam tikrais organizmo negalavimais? Bioenergetikai linkę manyti, kad netinkamai pasirinkti papuošalai gali ne gelbėti, o kaip tik sutrikdyti tam tikrų organizmo sistemų veiklą, sukelti negalavimų, ligas. Taigi kuo tikėti, o į ką žiūrėti skeptiškai – tik jūsų pasirinkimas. Mūsų misija – trumpai aptarti populiariausių tauriųjų metalų, iš kurių gaminama daugiausia rinkoje pasirodančių papuošalų, savybes.

Auksas: jauninamasis poveikis

Pastebėta, kad auksas – lyg antioksidantas, sulėtinantis senėjimo procesus. Auksą dievina daugelis kartų, tai investicinė, išliekamąją vertę turinti vertybė. Ne veltui auksas žmonėms kelia asociacijas su branda: gausiai auksu apsipuošusios vyresnio amžiaus damos tiesiog spindi, šis metalas jas akivaizdžiai atjaunina. Auksas buvo plačiai naudotas dantų protezams gaminti: jis skatina žaizdų gijimą, apsaugo nuo ėduonies. Tikima, kad nešiojami aukso dirbiniai padeda išvengti širdies ligų, atsikratyti depresijos, įkvepia kūrybinių galių, sugrąžina emocinę pusiausvyrą.

Vienodomis savybėmis pasižymi tiek parduotuvėse pirkti, tiek ir papuošalai internetu. Tačiau reikėtų įdėmiau įvertinti paveldėtus papuošalus: yra žmonių, tikinčių, kad auksas taip pat turi aurą ir savyje kaupia teigiamą arba neigiamą energiją. Jei papuošalą dėvėjo geras, ramus žmogus, tuomet drąsiai dėvėkite ir jūs, tačiau jei papuošalas priklausė piktam, blogam žmogui, gal verčiau tokį dirbinį parduoti.

Sidabras: raminamasis poveikis

Tikriausiai esate girdėję apie antibakterines sidabro galias. Sidabras – tvirtesnis už auksą, tačiau gerokai pigesnis metalų lydinys. Neretai įdrėskimams, žaizdelėms gydyti, dezinfekuoti naudojamas sidabro prisotintas vanduo. Šis vanduo taip pat gerina virškinimą, padeda norintiems išsivalyti organizmą. Pastebimas sidabro poveikis gydant jaunatvinius spuogus, pūlinius ir kt. Manoma, kad sidabro dirbiniai daro teigiamą įtaką nervų sistemai. Jei sidabriniai papuošalai ima juoduoti, galima įtarti kokią nors organizmo ligą, dažnai –skydliaukės sutrikimus. Juoduojantys, tamsėjantys sidabro papuošalai internetu gali signalizuoti ir apie tai, kad žmogus vartoja per daug alkoholio.

© 2018 LVI.lt

Theme by Anders NorenUp ↑