suportu restauravimas kauneDauguma hidraulinių stabdžių suportų turi tik vieną arba dvi judančias dalis. Kartais nutinka taip, kad tos dalys tarsi „užšala“ ir atsiranda transporto priemonės stabdymo problemos. Kad taip nenutiktų, yra reikalingas suportų restauravimas Kaune. Kai tokia problema atsiranda, iš karto pajuntame, kad tampa sunkiau valdyti automobilį, o tiksliau, jo greitį. Todėl pirmas žingsnis šioje situacijoje yra susirasti geriausius mechanikus mieste, kuriems suportų restauravimas Kaune yra nesvetimas dalykas.

Daugumą sugedusių stabdžių suportų galima tiesiog pakeisti naujais, arba restauruoti esamus. Pirmiausia, suportai yra atskiriami nuo pagrindo (stabdžių sistemos komponentų). O kitas darbas bus – kruopščiai nuvalyti visus nešvarumus nuo suportų ir pašalinti rūdis. Šis darbas turi būti patikėtas profesionaliems automechanikams, nes tik jie turi tinkamą darbo įrangą ir įgūdžius, bei patirtį.

Suportai yra tik viena stabdžių sistemos dalis. Visų pirma, reikia suprasti, kodėl stabdžiai apskritai yra tokie svarbūs transporto priemonėje. Be stabdžių mes negalėtume valdyti savo automobilio, nuo jų priklauso mūsų saugumas kelyje. Jei pamatėte, kad įspėjamoji stabdžių lemputė dega – tai ženklas, kad yra tam tikras gedimas visoje stabdžių sistemoje. Taip pat problemų gali parodyti ir šie požymiai:

  • Automobilis praranda sukibimą stabdymo metu;
  • Stabdant automobilis traukiasi į kairę, arba į dešinę;
  • Stabdžių pedalas spaudžiasi per minkštai, arba per kietai;
  • Stabdymo metu, ima judėti arba kratytis vairas;
  • Stabdymo garsas tampa panašus į žviegimą, cypimą;
  • Prireikia daugiau laiko sustabdyti automobiliui, nei įprastai.

 

Stabdžių suportai šioje sistemoje yra svarbūs, nes vyksta šis procesas: kai paspaudžiame stabdžio pedalą, stabdžių skystis, veikiamas slėgio jėgos, nustumia stabdžių kaladėles ant rotoriaus ir tada automobilis sustoja. Stabdžių kaladėlės yra sumontuotos suportuose, kurie yra atsakingi, kad stabdžių skystys judėtų. Suportų viduje yra stūmoklis, kuris juda pirmyn ir atgal, kai mes atleidžiame stabdžių pedalą. Suportų viduje yra ir gumos, kurios neleidžia ištekėti hidrauliniam skysčiui.

Yra labai svarbu, kad kartas nuo karto tikrintumėte savo visą stabdžių sistema. Tik laiku pastebėti gedimai, gali būti greitai pašalinti.