advokatų kontoros VilniujeAdvokatai – žmonės, ginantys klientų interesus teismuose, konsultuojantys ir teikiantys su teisine sistema susijusias paslaugas.

Advokatai dirba vieni, individualiai, įsteigę savo kabinetus, arba kartu su kitais advokatais- advokatų kontorose. Advokatų kontorose dirbantys advokatai dažniausiai specializuojasi ties viena sritimi, tačiau kartais apima ir kelias.

Ties kokiomis sritimis dirba advokatai?

Advokatai specializuojasi kiekvienas atskirai kažkokioje teisės sferoje:

  • Administracinėje teisėje;
  • Baudžiamojoje teisėje;
  • Migracijos teisėje;
  • Šeimos teisėje;
  • Paveldėjimo teisėje;
  • Medicinos teisėje;
  • Ir kita.

Taip pat advokatai padeda žmonės, ką tik įsikūrusiems savo įmones, arba norintiems įsikurti. Jie neleidžia pasimesti teisinėje sistemoje ir padeda susigaudyti įvairiose situacijose bei sprendžia iškilusias problemas

Advokatai dirba visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: sostinėje, Kaune, Traukuose, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose. Kuo jos skiriasi? Advokatų kontoros Vilniuje dažniausiai būna didelės, kadangi šiame mieste, konkurencija – „žvėriška“. Taip pat advokatų kontoros Vilniuje pasižymi itin aukštu kompetentingumu, profesionalumu, kurio kartais galima pasigesti kituose miestuose. Juk sostinėje dirbantys advokatai nori išlaikyti savo darbo vietą, todėl stengiasi būtų kuo profesionalesni bei nori kuo geriau atlikti savo pareigas.

Advokatai konsultuoja įvairiausiais būdais: telefonu, elektroniniu paštu, laiškais. Kokį konsultavimo būda pasirinkti – kiekvieno specialisto asmeninis reikalas, jis renkasi tai, kas yra patogu jo klientui arba pačiam jam.

Advokatų konsultacijos ir paslaugos kainuoja įvairiai. Tai priklauso nuo to, kokios kompetencijos yra advokatas, ar jo vardas yra žinomas teisinėje srityje, taip pat nuo to, kokią kvalifikaciją turi advokatas. Tačiau, ne visada kas pigiau, vadinasi geriau. Kartais yra daug naudingiau sumokėti didesnius pinigus ir gauti už juos kokybiškas paslaugas.